Connect with us

TÜRKİYE

MANİSA CHP Genel Başkanı memleketi Manisa’da MHP’li meclis üyesinin cenaze namazına katıldı

Yayınlanma tarihi:

CHP Genel Başkanı Özgür Özel, memleketi Manisada bir süredir tedavi gördüğü lösemi hastalığı nedeniyle hayatını kaybeden MHPli Manisa Büyükşehir ve Şehzadeler Belediye Meclis Üyesi Mehmet Güzgülünün (69) cenaze namazına katıldı.

Mehmet Güzgülü, 22 gün önce rahatsızlığı sebebiyle Manisa Celal Bayar Üniversitesi Hafsa Sultan Hastanesine kaldırıldı. Burada kendisine lösemi teşhisi konulan Güzgülünün tedavisine başlandı. Bu sabah saatlerinde durumu ağırlaşan evli, 1 çocuk babası Güzgülü, doktorların müdahalelerine rağmen hayatını kaybetti.

Mehmet Güzgülü için bugün ikindi namazının ardından Hatuniye Camisinde cenaze töreni düzenlendi. Cenaze namazına CHP Genel Başkanı Özgür Özel, Manisa Vali Vekili Aydın Memük, AK Parti Manisa Milletvekili Tamer Akkal, CHP Manisa milletvekilleri Ahmet Vehbi Bakırlıoğlu, Bekir Başevirgen, Manisa Büyükşehir Belediye eski Başkanı Cengiz Ergün, siyasi parti temsilcileri, Güzgülüün ailesi, yakını ve çok sayıda vatandaş katıldı. Özel, Güzgülünün oğlu Aras Güzgülü ve diğer yakınlarına taziyede bulundu.

Güzgülünün cenazesi, kılınan namazın ardından Kırtık Mezarlığına götürülüp, toprağa verildi.

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanvekilliği ve geçtiğimiz dönem Manisa Büyükşehir Belediyesi Başkan Danışmanlığı, Manisa BBSK Başkanlığı görevini de yürüten Mehmet Güzgülü, 31 Mart Mahalli İdari Seçimlerinde MHPden Büyükşehir ve Şehzadeler Belediyesi Meclis üyesi olarak seçildi.

Son gelişmelerden ilk siz haberdar olmak için bizi takip edin.
Continue Reading
Advertisement
Yorum yapmak için tıkla