Connect with us

TÜM HABERLER

Mal varlığını bağışladı! Pazarlarda boncuk takı satmaya başladı kirasını ödeyemez hale geldi

Manavgat ilçesinde yaşayan 63 yaşındaki Şeref Atlaspoşu’nun komşuları Atlaspoşu’nun evinden kötü kokular geldiğini fark edince güvenlik güçlerine haber verdi.

Manavgat ilçesinde yaşayan 63 yaşındaki Şeref Atlaspoşu’nun komşuları Atlaspoşu’nun evinden kötü kokular geldiğini fark edince güvenlik güçlerine haber verdi.

Olay yerine gelen polis ekibi kapıyı çilingir yardımı ile açınca üzücü manzara ile karşılaştı.

MAL VARLIĞINI BAĞIŞLAMIŞ

Tüm mal varlığını Atatürkçü Düşünce Derneğine bırakan Şeref Atlaspoşu’nun kirasını son aylarda ödeyemediği para kazanmak için pazar alanlarına tezgah kurarak ördüğü boncukları satmaya çalıştığı öğrenildi.

PANDEMİ NEDENİ İLE ZOR GÜNLER GEÇİRDİ

Pandemide yaşanan yasaklar nedeni ile para kazanamaz duruma gelen talihsiz adam son aylarda kirasını ödemekte de zorluk yaşıyordu.

KOMŞULARI SON ZAMANDA HABER ALAMADI

Komşuları son günlerde Şeref Atlaspoşu’yu görmediklerini belirtti. Şeref Atlaspoşu’nun evinden gelen kötü rahatsız edici kokuyu ev sahibi fark ederek güvenlik güçlerine haber verdi. Eve gelen 112 acil ekibi yaptığı incelemede talihsiz adamın ölümü üzerinden birkaç gün geçmiş olabileceğini belirtti. Havalar ısındıkça oluşan koku tüm apartmanı sarmaya başladı. Şeref Aslanpoşu’nun cenazesi, Cumhuriyet savcılığı ve Adli Tabip incelemeleri tamamlandıktan sonra Antalya Adli Tıp Kurumuna sevk edildi.

TÜM MALINI BAĞIŞLADI

Beş yıldır aynı evde yaşayan Şeref Aslanpoşu’nun komşuları Aslanpoşuoğlu,’nun birkaç yıl öncesinde maddi durumunun gayet yerinde olduğunu, tüm mal varlığını A      tatürkçü Düşünce Derneğine bağışladıktan sonra geçinebilmek için pazarlarda tezgah açmak zorunda kaldığını, pandemi nedeni ile de örme boncuklarını satamadığı için geçinmekte çok zorlandığını anlattı.