Connect with us

YEREL

M8 Bostancı-Dudullu Metro Hattı Sefer Saatleri Uzatıldı!

Yayınlanma tarihi:

İBB, Sultanbeyli metrosunun %83'ünü tamamladı! Metronun son hali

Bostancı-Dudullu metrosunun sefer saatleri uzatıldı. İstanbul Büyükşehir Belediyesi, M8 hattının hizmet saatlerini revize ettiğini duyurdu. Yeni sefer saatleri 8 Mayıs Pazartesi gününden itibaren yürürlüğe girecek ve 06.00-23.00 saatleri arasında hizmet verecektir.

Daha önceki sefer saatlerinde, M8 Bostancı-Dudullu Metro Hattı’nın teknik işlemlerinin devam etmesi sebebiyle kısıtlı bir zaman diliminde çalıştığı biliniyordu. Ancak, hattaki tüm işlemlerin tamamlanmasıyla birlikte sefer saatlerinin uzatılması kararlaştırıldı.Yeni saatlerle ilgili açıklama yapıldı.

Yeni saatlerle ilgili açıklama yapıldı

İstanbul Büyükşehir Belediyesi yetkilileri, yapılan açıklamada, metro hattının artan yolcu taleplerini karşılamak ve daha geniş bir saat diliminde hizmet sunmak amacıyla sefer saatlerinin revize edildiğini belirtti. Bu güncellemeyle birlikte, Bostancı-Dudullu hattı 06.00’da hizmete başlayacak ve akşam 23.00’e kadar yolculara ulaşım imkanı sağlayacak.

M8 Bostancı-Dudullu Metro Hattı, İstanbul’un önemli bölgelerini birbirine bağlayan kritik bir hat olarak hizmet vermektedir. Yeni sefer saatleriyle birlikte, bu hat üzerinde seyahat edenler daha esnek bir zaman diliminde ulaşım imkanından faydalanabileceklerdir.

Metro hattının sefer saatlerinin uzatılmasıyla birlikte, özellikle iş saatlerinde yoğunluk yaşayan yolcuların ulaşım ihtiyaçları daha iyi karşılanacak ve seyahat süreleri daha da kolaylaşacak.

İstanbul halkının daha rahat ve konforlu bir toplu taşıma deneyimi yaşamasını hedefleyen İstanbul Büyükşehir Belediyesi, M8 Bostancı-Dudullu Metro Hattı’nın sefer saatlerini genişleterek bu yönde önemli bir adım atmıştır. Yolcular, güncellenen saatlere göre seyahat planlamalarını yaparak metro hattından daha etkin bir şekilde faydalanabilecekler.

Bizi takip edin:

Google Play'den alın Google News Twitter

Bu Haber Hakkında Fikrin mi Var? Sesini Sosyal Medyada Duyur

Continue Reading
Advertisement
Yorum yapmak için tıkla