Connect with us

KÜLTÜR

Küçükçekmece’de Gençlik Festivali başladı

Yayınlanma tarihi:

Küçükçekmece Belediyesi sömestr tatilinde gençlerin doyasıya eğlenmesi amacıyla Gençlik Festivali düzenledi. Festivalin ilk gününde Dengi Dengine isimli müzik grubu, Sena Şener ve Türk rock müzik grubu Manga Yahya Kemal Beyatlı Gösteri Merkezi’nde sahne aldı.  29 Ocak’a kadar devam edecek olan festivalde birçok ünlü isim sahne alacak.

Küçükçekmece Belediyesi’nin sömestr tatili dolayısıyla gerçekleştirdiği Gençlik Festivali başladı. Yahya Kemal Beyatlı Gösteri Merkezi’nde ücretsiz düzenlenen festival kapsamında dün Dengi Dengine müzik grubu, Sena Şener ve Manga sahne aldı. Her yaştan vatandaşın yoğun ilgi gösterdiği festival 29 Ocak Pazar Günü’ne kadar devam edecek.

“BİZLERE MOTİVASYON VERMELERİ ÇOK GÜZEL BİR OLAY”

Konsere katılanlardan Tuğçe Ergün, belediyenin düzenlediği etkinlikleri çok güzel bulduğunu ifade ederek “Konseri özellikle pankartlardan öğrenmiş oldum. Bu şekilde bizlere motivasyon vermeleri çok güzel bir olay. İnşallah devamı gelir. İstanbul’da olduğum sürece etkinliklere her zaman katılıyorum, mükemmel bir festival. Şu an mükemmel geçiyor, dersler bitti ve Manga burada. Harika hissediyorum” dedi.

Aziz Ömer de “Konserleri Küçükçekmece Belediyesi’nin instagram sayfasında gördüm. Güzel sanatçılar, seviyoruz. Onları dinlemeye ve eğlenmeye geldik” diye konuştu.

“MANGA’YI ÇOK BEĞENDİM”

10 yaşındaki Mertcan Koç ise “Konser çok iyi, Manga’yı çok beğendim. En sevdiğim Manga oldu. Konserlere zamanım yettikçe geliyorum. Şu an çok iyi geçiyor” ifadelerini kullandı.

FESTİVAL PROGRAMI

Yahya Kemal Beyatlı Gösteri Merkezi’nde 17.00’de başlayan festival kapsamında bugün Ceylan Ertem, Nil Karaibrahimgil ve Köfn yarın ise Sefo sahne alacak. 

 

 

 

Bizi takip edin:

Google Play'den alın Google News Twitter
Continue Reading
Advertisement
Yorum yapmak için tıkla