Sosyal medyada bizi takip edin

Ekonomi

KPSS Puanı Şartı Aranmıyor! Devlet Kurumunda Şoför Alımı Başladı!

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden yayımlanan son ilana göre, alımlar Tokat Erbaa bölgesinde bulunan Tanoba Belediye Başkanlığı’na yapılacak.

Yayınlanma tarihi:

Güncelleme:

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden yayımlanan son ilana göre, alımlar Tokat Erbaa bölgesinde bulunan Tanoba Belediye Başkanlığı’na yapılacak. Şoför yük taşıma kadrosu için yapılacak alımlarda son başvuru tarihi 31 Mayıs olarak açıklandı.

Yayımlanan personel alımında, alımların şoför yük taşıma kadrosu için olacağı belirtildi. Tokat’ta yapılacak ehliyetli personel alımında KPSS puan şartı aranmayacak ve alımlar KPSS’siz gerçekleştirilecek. Ayrıca, başvuru yapacak adayların en az ilkokul mezunu olması gerektiği vurgulandı.

Başvuru Şartları

Belediyeye yapılacak şoför yük taşıma mesleği için başvuru şartları şu şekilde sıralandı:

  • C Sınıfı Sürücü Belgesine Sahip Olmak
  • SRC4 Mesleki Yeterlilik Belgesine Sahip Olmak

Açılan talebe başvuruda bulunan ve nihai listede yer alan adaylar, en geç 5 Haziran 2024 tarihi mesai bitimine kadar istenen belgeleri kuruma teslim edeceklerdir. Sözlü sınava katılmaya hak kazanan adayların listesi ile sınav günü, saati ve yeri Tanoba Belediye Başkanlığının resmi internet sitesi (www.tanoba.bel.tr) üzerinden duyurulacaktır. Bu duyuru, tebliğ mahiyetinde kabul edilecek olup, adayların adresine posta yoluyla ayrıca tebligat yapılmayacaktır.

Başvurular 31 Mayıs tarihine kadar devam edecek. Adayların 31 Mayıs 23.59’a kadar yapacakları başvuru sonrasında istenilen belgeleri (nihai listede olanlar) en geç 5 Haziran tarihine kadar teslim etmeleri gerekiyor. 5 yıllık deneyim şartına sahip olan adaylar, başvurularını TC kimlik numarası ve şifreleri ile İŞKUR üzerinden online olarak yapabilecek. Alımlar şu an için 2 kişi ile sınırlıdır.

Son gelişmelerden ilk siz haberdar olmak için bizi takip edin.
Continue Reading
Reklam
Yorum yapmak için tıkla

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir