Sosyal medyada bizi takip edin

EKONOMİ

KPSS 50-60 Puanlılara Müjde! Akdeniz Üniversitesi’nde Alımlar Başladı!

Akdeniz Üniversitesi, 657 sayılı Kamu Hizmeti Kanunu çerçevesinde belirli KPSS puanlarına göre yeni personel alımı başlattı.

Yayınlanma tarihi:

Güncelleme:

Akdeniz Üniversitesi, 657 sayılı Kamu Hizmeti Kanunu çerçevesinde belirli KPSS puanlarına göre yeni personel alımı başlattı.

Alımlar, mülakatsız olarak yapılacak ve başvurular 6 Haziran 2024 tarihinde başlamış olup, 26 Haziran 2024 tarihine kadar devam edecek.

Başvuru Detayları ve Şartlar:

  • Başvurular elektronik başvuru formunun doldurulması ve gerekli belgelerin Üniversiteye teslim edilmesiyle tamamlanacak.
  • Alımlar çeşitli birimlerdeki pozisyonlara yönelik olacak. Örneğin, Tıbbi Araştırma ve Uygulama Merkezi’nde 211 sözleşmeli personel alımı yapılacak.
  • Başvuru şartları arasında Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olma, görevini yerine getirebilecek sağlık koşullarına sahip olma, güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasından olumlu sonuç alabilme gibi kriterler bulunmaktadır.
  • Adayların 2017 yılında yapılan KPSS sınavından belirli puanları almış olmaları gerekmektedir.

Başvuru ve Detaylı Bilgi:

Akdeniz Üniversitesi’nin resmi web sitesi üzerinden personel başvuru adresine giderek başvuru yapabilir ve detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Son gelişmelerden ilk siz haberdar olmak için bizi takip edin.
Continue Reading
Reklam
Yorum yapmak için tıkla

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir