Connect with us

Koronavirüs Pandemisinde Son Durum

BayrakÜlkeYeni VakaToplam VakaYeni VefatToplam VefatYeni İyileşenToplam İyileşen
AfghanistanAfghanistan014652306677082586
AlbaniaAlbania0133081024570130222
AlgeriaAlgeria0171392042540115276
AndorraAndorra0146780128014210
AngolaAngola04277701011037255
Antigua and BarbudaAntigua and Barbuda0130304301235
ArgentinaArgentina04929764010572104569552
ArmeniaArmenia0230110046140219864
AustraliaAustralia+253343830924+3424093
AustriaAustria06590560107370643027
AzerbaijanAzerbaijan0343849050230332926
BahamasBahamas0148400287012606
BahrainBahrain0269186013840266796
BangladeshBangladesh0124948402068501078212
BarbadosBarbados0439004804229
BelarusBelarus0446040034540440200
BelgiumBelgium0112471502524100
BelizeBelize0141630337013420
BeninBenin08394010808136
BhutanBhutan025150202374
BoliviaBolivia04735060178210407932
Bosnia and HerzegovinaBosnia and Herzegovina0205655096870189369
BotswanaBotswana010669001569095323
BrazilBrazil+3758219917855+910556370017771228
Brunei DarussalamBrunei Darussalam0337030280
BulgariaBulgaria04250540182130398545
Burkina FasoBurkina Faso0135730169013369
BurundiBurundi07080090773
CambodiaCambodia07724301397069996
CameroonCameroon08206401334035261
CanadaCanada+4361204136+724231+1471404107
Cape VerdeCape Verde0337910298033011
Central African RepublicCentral African Republic0715109806859
ChadChad04973017404792
ChileChile+11421615771+8235448+15111570492
ChinaChina+7710505004848+2899119
ColombiaColombia+90294785320+291120723+108184578519
ComorosComoros04028014703865
Congo (Brazzaville)Congo (Brazzaville)0131860178012421
Congo (Kinshasa)Congo (Kinshasa)04991701038029994
Costa RicaCosta Rica0406814050300329639
CroatiaCroatia0363615082590354238
CubaCuba0384596027580338968
CyprusCyprus01014190419039061
Czech RepublicCzech Republic0167357603037301640314
Côte d'IvoireCôte d'Ivoire0501350329049261
DenmarkDenmark0317909025510304203
DjiboutiDjibouti0116510156011490
DominicaDominica0210000200
Dominican RepublicDominican Republic0341905039630323333
EcuadorEcuador04873720316310443880
EgyptEgypt02842620165240230368
El SalvadorEl Salvador08662002629076265
Equatorial GuineaEquatorial Guinea08880012308637
EritreaEritrea0654703506444
EstoniaEstonia0133557012720128898
EthiopiaEthiopia0280365043850263500
FijiFiji029781023807705
FinlandFinland01068020984046000
FranceFrance0619033401120550413170
GabonGabon0253840164025166
GambiaGambia07709021206600
GeorgiaGeorgia0419534058200382393
GermanyGermany+18063776724+391666+7503653150
GhanaGhana01030190823097213
GreeceGreece0493304012940093764
GrenadaGrenada0164010161
GuatemalaGuatemala03684840103390321832
GuineaGuinea0256880220024148
Guinea-BissauGuinea-Bissau0447907603929
GuyanaGuyana0225230541021183
HaitiHaiti0200770545012961
Holy See (Vatican City State)Holy See (Vatican City State)02700027
HondurasHonduras0297111078340100697
HungaryHungary08094910300260748157
IcelandIceland0795903006716
IndiaIndia+4183131655824+541424351+3925830820521
IndonesiaIndonesia0340965809411902770092
Iran, Islamic Republic ofIran0387100809063003367272
IraqIraq0162659901865701464273
IrelandIreland030097605035023364
IsraelIsrael0874018064730849013
ItalyItaly+65094350028+16128063+21704134680
JamaicaJamaica05289501190046979
JapanJapan+12340927058+915206+3880834811
JordanJordan07707120100320750518
KazakhstanKazakhstan0633469058660527894
KenyaKenya0203213039310188936
KiribatiKiribati020000
Korea (South)Korea (South)0199787020980175674
KuwaitKuwait0397831023200384062
KyrgyzstanKyrgyzstan0162892023250144564
Lao PDRLao PDR062990702804
LatviaLatvia0138863025560135583
LebanonLebanon0561380079060537111
LesothoLesotho012908037406649
LiberiaLiberia05396014802715
LibyaLibya0249114035090190978
LiechtensteinLiechtenstein0308505903009
LithuaniaLithuania0282818044150269309
LuxembourgLuxembourg0738700822071867
Macedonia, Republic ofNorth Macedonia0156380054930150362
MadagascarMadagascar0426630943041143
MalawiMalawi05234701635038005
MalaysiaMalaysia01113272090240914639
MaldivesMaldives0774320221074598
MaliMali0145840532013945
MaltaMalta0342950423031629
Marshall IslandsMarshall Islands040004
MauritaniaMauritania0256910562022228
MauritiusMauritius0391301901854
MexicoMexico+188092848252+450240906+117752215884
Micronesia, Federated States ofMicronesia010001
MoldovaMoldova0259478062550252051
MonacoMonaco0288903302707
MongoliaMongolia016415508150164829
MontenegroMontenegro010192701630098971
MoroccoMorocco0623528097850561930
MozambiqueMozambique012202801434088380
MyanmarMyanmar0299185093340209512
NamibiaNamibia011892203044095250
NepalNepal0695389098570654177
NetherlandsNetherlands+29251865511+61782700
New ZealandNew Zealand0287402602811
NicaraguaNicaragua09470019504225
NigerNiger05623019505342
NigeriaNigeria0173908021490164994
NorwayNorway01376270799017998
OmanOman0295857038140278195
PakistanPakistan+50261034837+6223422+1495941659
PalauPalau000000
Palestinian TerritoryPalestinian Territory0316738036030311832
PanamaPanama0435655068230416263
Papua New GuineaPapua New Guinea0177170192017324
ParaguayParaguay04523880149810420031
PeruPeru+27982111393+139196353+29552078316
PhilippinesPhilippines0158896502788901500189
PolandPoland0288293907526102653700
PortugalPortugal09660410173440897886
QatarQatar022623906010223732
Republic of KosovoRepublic of Kosovo0108365022690105657
RomaniaRomania0108318903428101047723
Russian FederationRussian Federation+232646185249+772155952+193895539787
RwandaRwanda0706980808044837
Saint Kitts and NevisSaint Kitts and Nevis0593030544
Saint LuciaSaint Lucia0561008905377
Saint Vincent and GrenadinesSaint Vincent and Grenadines0229101202229
SamoaSamoa030003
San MarinoSan Marino0513009005005
Sao Tome and PrincipeSao Tome and Principe0245403702358
Saudi ArabiaSaudi Arabia0525730082370506089
SenegalSenegal06229001353047136
SerbiaSerbia07219180711400
SeychellesSeychelles018189094017538
Sierra LeoneSierra Leone06283012004270
SingaporeSingapore064981037062863
SlovakiaSlovakia03926470125400255300
SloveniaSlovenia0259215044290253742
Solomon IslandsSolomon Islands02000020
SomaliaSomalia015403081107533
South AfricaSouth Africa0244745407201302222338
South SudanSouth Sudan0110490119010514
SpainSpain044470440814860150376
Sri LankaSri Lanka0308812044360277118
SudanSudan03713802776030647
SurinameSuriname0253510649021700
SwazilandSwaziland0259790787020918
SwedenSweden0110004001465500
SwitzerlandSwitzerland07176650109040317600
Syrian Arab Republic (Syria)Syrian Arab Republic (Syria)02596301914021987
Taiwan, Republic of ChinaTaiwan0156740787012856
TajikistanTajikistan0150820121014556
Tanzania, United Republic ofTanzania010170210183
ThailandThailand059728704857026873
Timor-LesteTimor-Leste01089802609889
TogoTogo0157980152014450
Trinidad and TobagoTrinidad and Tobago03881101070031783
TunisiaTunisia05895650196860510696
TurkeyTurkey0572704505133205454360
UgandaUganda09392702690083115
UkraineUkraine+14592333409+3555556+8922255695
United Arab EmiratesUnited Arab Emirates0680858019490658198
United KingdomUnited Kingdom+257825883421+72129949+920928
United States of AmericaUnited States of America+3280834978276+14461315700
UruguayUruguay0381517059640373481
UzbekistanUzbekistan012932708740123164
VanuatuVanuatu040103
Venezuela (Bolivarian Republic)Venezuela (Bolivarian Republic)0305766035910290181
Viet NamViet Nam015006001306038734
YemenYemen070610137504185
ZambiaZambia0195816033890187236
ZimbabweZimbabwe010886003532075856