Connect with us

Koronavirüs Pandemisinde Son Durum

BayrakÜlkeYeni VakaToplam VakaYeni VefatToplam VefatYeni İyileşenToplam İyileşen
AfghanistanAfghanistan01544870718600
AlbaniaAlbania01621730257400
AlgeriaAlgeria02014250568100
AndorraAndorra015124013000
AngolaAngola0523070138800
Antigua and BarbudaAntigua and Barbuda0260305500
ArgentinaArgentina05238610011436700
ArmeniaArmenia02530930511700
AustraliaAustralia+157285628+14116200
AustriaAustria072235701088900
AzerbaijanAzerbaijan04671730622700
BahamasBahamas020030050400
BahrainBahrain02741790138800
BangladeshBangladesh0154130002718200
BarbadosBarbados0635805700
BelarusBelarus05144460399100
BelgiumBelgium0121981402549700
BelizeBelize018532038900
BeninBenin021450014600
BhutanBhutan025970300
BoliviaBolivia049695001865400
Bosnia and HerzegovinaBosnia and Herzegovina022585701020300
BotswanaBotswana01722520234300
BrazilBrazil+15010621230325+93559050800
Brunei DarussalamBrunei Darussalam0495702600
BulgariaBulgaria048172801998500
Burkina FasoBurkina Faso014025017200
BurundiBurundi01418903800
CambodiaCambodia01034820209600
CameroonCameroon0854140136800
CanadaCanada+18461301597+132491000
Cape VerdeCape Verde036970032700
Central African RepublicCentral African Republic011309010000
ChadChad05026017400
ChileChile+5911646994+213733900
ChinaChina+711079090484900
ColombiaColombia+16554939251+3412586000
ComorosComoros04104014700
Congo (Brazzaville)Congo (Brazzaville)013701018300
Congo (Kinshasa)Congo (Kinshasa)0563870106800
Costa RicaCosta Rica05051630594900
CroatiaCroatia03911090849300
CubaCuba07929330673300
CyprusCyprus0116494053400
Czech RepublicCzech Republic0168587803042900
Côte d'IvoireCôte d'Ivoire058889056100
DenmarkDenmark03559160262700
DjiboutiDjibouti011960015700
DominicaDominica027580800
Dominican RepublicDominican Republic03550130402700
EcuadorEcuador050586003255900
EgyptEgypt029627601695100
El SalvadorEl Salvador0997010309000
Equatorial GuineaEquatorial Guinea011063013700
EritreaEritrea0667104000
EstoniaEstonia01493140132500
EthiopiaEthiopia03320030511500
FijiFiji049880056600
FinlandFinland01362060105200
FranceFrance07037931011666200
GabonGabon027643017500
GambiaGambia09867033000
GeorgiaGeorgia05937630849800
GermanyGermany+71034144165+369296400
GhanaGhana01250050111800
GreeceGreece062949801443300
GrenadaGrenada0349004800
GuatemalaGuatemala052858801299900
GuineaGuinea030136037000
Guinea-BissauGuinea-Bissau06078013000
GuyanaGuyana029345071300
HaitiHaiti021330059600
Holy See (Vatican City State)Holy See (Vatican City State)0270000
HondurasHonduras03576540949100
HungaryHungary081715903012300
IcelandIceland01140403300
IndiaIndia+3077333448163+30944483800
IndonesiaIndonesia04188529014032300
Iran, Islamic Republic ofIran05408860011679100
IraqIraq0197270502177500
IrelandIreland03741430517900
IsraelIsrael012203970751100
ItalyItaly+45764632275+5113028400
JamaicaJamaica0791270177700
JapanJapan+47021674684+631718300
JordanJordan081268101060600
KazakhstanKazakhstan093444901503100
KenyaKenya02462960498000
KiribatiKiribati020000
Korea (South)Korea (South)02859310240400
KuwaitKuwait04111240243800
KyrgyzstanKyrgyzstan01776530258600
Lao PDRLao PDR01881401600
LatviaLatvia01501560264000
LebanonLebanon06176620823200
LesothoLesotho014395040300
LiberiaLiberia05904028300
LibyaLibya03298240449000
LiechtensteinLiechtenstein0340506000
LithuaniaLithuania03150660477700
LuxembourgLuxembourg077189083400
Macedonia, Republic ofNorth Macedonia01865490643700
MadagascarMadagascar042898095800
MalawiMalawi0613370225600
MalaysiaMalaysia0208287602306700
MaldivesMaldives083494022900
MaliMali015060054500
MaltaMalta036952045300
Marshall IslandsMarshall Islands040000
MauritaniaMauritania035380076500
MauritiusMauritius01424305000
MexicoMexico03552983027053800
Micronesia, Federated States ofMicronesia010000
MoldovaMoldova02812160658600
MonacoMonaco0329003300
MongoliaMongolia02751460110800
MontenegroMontenegro01257280183900
MoroccoMorocco091812601387600
MozambiqueMozambique01499810190300
MyanmarMyanmar044487101701600
NamibiaNamibia01267080346600
NepalNepal078391001102800
NetherlandsNetherlands+20001983252+41811100
New ZealandNew Zealand0406102700
NicaraguaNicaragua013025020200
NigerNiger05951020100
NigeriaNigeria02016300265400
NorwayNorway0181765084100
OmanOman03033090409200
PakistanPakistan+25801223841+712720600
PalauPalau050000
Palestinian TerritoryPalestinian Territory03825840390900
PanamaPanama04640380717000
Papua New GuineaPapua New Guinea018542020400
ParaguayParaguay045958001612300
PeruPeru+20392166419+8519897600
PhilippinesPhilippines0234755003658300
PolandPoland0289739507548700
PortugalPortugal0106137101790200
QatarQatar0235386060400
Republic of KosovoRepublic of Kosovo01589340288900
RomaniaRomania0114489303545600
Russian FederationRussian Federation+199997150244+78019389100
RwandaRwanda0951170120600
Saint Kitts and NevisSaint Kitts and Nevis016320900
Saint LuciaSaint Lucia010399015000
Saint Vincent and GrenadinesSaint Vincent and Grenadines0272801400
SamoaSamoa030000
San MarinoSan Marino0541209000
Sao Tome and PrincipeSao Tome and Principe0304004300
Saudi ArabiaSaudi Arabia05464110865100
SenegalSenegal0736220184500
SerbiaSerbia08604310773300
SeychellesSeychelles020593010600
Sierra LeoneSierra Leone06392012100
SingaporeSingapore07679206000
SlovakiaSlovakia040206601256900
SloveniaSlovenia02829350449400
Solomon IslandsSolomon Islands0200000
SomaliaSomalia0190040106300
South AfricaSouth Africa0288034908611600
South SudanSouth Sudan011805012100
SpainSpain0492954608578300
Sri LankaSri Lanka050275801202200
SudanSudan0379950287500
SurinameSuriname036746080300
SwazilandSwaziland0453520119400
SwedenSweden0114498201477500
SwitzerlandSwitzerland082307801099900
Syrian Arab Republic (Syria)Syrian Arab Republic (Syria)0305190212000
Taiwan, Republic of ChinaTaiwan016129083900
TajikistanTajikistan017484012500
Tanzania, United Republic ofTanzania0136705000
ThailandThailand0146290101524600
Timor-LesteTimor-Leste018994010300
TogoTogo024519021300
Trinidad and TobagoTrinidad and Tobago0484000141300
TunisiaTunisia069922402444200
TurkeyTurkey0682083106136100
UgandaUganda01220830312300
UkraineUkraine+65642448908+985836300
United Arab EmiratesUnited Arab Emirates07322990207300
United KingdomUnited Kingdom+294767435493+16413547800
United States of AmericaUnited States of America+5684942050638+83767347200
UruguayUruguay03875550604800
UzbekistanUzbekistan01678580118400
VanuatuVanuatu040100
Venezuela (Bolivarian Republic)Venezuela (Bolivarian Republic)03534010427500
Viet NamViet Nam067702301685700
YemenYemen086300163800
ZambiaZambia02084220363800
ZimbabweZimbabwe01277390456300