Connect with us

Emeklilik

KIZILCIK ŞERBETİ’NE İDDİALI RAKİP! Kızıl Goncalar Merakla Bekleniyor!

KIZILCIK ŞERBETİ’NE İDDİALI RAKİP! Kızıl Goncalar Merakla Bekleniyor!

Yayınlanma tarihi:

Televizyon ve dijital platform kullanıcıları, Aralık ayının gelmesiyle birlikte heyecanla bekledikleri dizilerin başlama tarihlerini öğrenmek için araştırmalara başladı. Aralık ayında yayına girecek olan yeni diziler, izleyicilere farklı hikayeler ve başrollerde ünlü isimlerle dolu bir dizi zenginliği sunacak. Özellikle Özgü Namal ve Özcan Deniz’in başrollerini paylaştığı “Kızıl Goncalar”, dikkatleri üzerine çekiyor.

Aralık Ayında Yayına Başlayacak Diziler

Aralık ayında izleyicilerle buluşacak diziler arasında ATV’de yayınlanacak olan “Altın Kafes”, Show TV’de ekranlara gelecek olan “Ne Gemiler Yaktım” ve “Sandık Kokusu”, bluTV’de devam edecek olan “Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikayesi” 2. sezon, tabii platformunda yayınlanacak olan “Mevlana” 2. sezon, Netflix’te ikinci sezonuyla karşımıza çıkacak olan “Kuş Uçuşu”, TV+ platformunda izleyiciyle buluşacak olan “Türk Dedektif”, Show TV’de ekrana gelecek olan “Arak”, tabii platformundan yayınlanacak olan “Derin Mor” ve Fox TV’de yayınlanacak olan “Kızıl Goncalar” gibi yapımlar öne çıkıyor.

Televizyon izleyicileri için oldukça çeşitli ve renkli bir Aralık ayı söz konusu. Bu dizilerin yanı sıra, “Kızıl Goncalar” gibi iddialı yapımların, izleyici kitlesi tarafından ilgiyle takip edilmesi bekleniyor. Yeni diziler, izleyicilere kış aylarında keyifli ve heyecan dolu anlar yaşatmaya aday görünüyor.

Bizi takip edin:

Google Play'den alın Google News Twitter
Continue Reading
Advertisement
Yorum yapmak için tıkla