Connect with us

MAGAZİN

Kızılcık Şerbeti dizi senaryosunda büyük değişiklik! Boşanıp yurt dışına gidecek mi?

Show TV’nin izleyicileri ekran başına kilitleyen ve reyting rekorları kıran dizisi Kızılcık Şerbeti, hala heyecan dolu anlar sunmaya devam ediyor.

Yayınlanma tarihi:

Show TV’nin izleyicileri ekran başına kilitleyen ve reyting rekorları kıran dizisi Kızılcık Şerbeti, hala heyecan dolu anlar sunmaya devam ediyor. Gold Film’in yapımcılığını üstlendiği ve Faruk Turgut’un yapımcılığını yaptığı bu dizi, Barış Kılıç, Evrim Alasya, Settar Tanrıöğen, Sıla Türkoğlu, Sibel Taşçıoğlu, Doğukan Güngör, Müjde Uzman ve Yiğit Kirazcı gibi önemli isimleri bir araya getiriyor. Ancak son zamanlarda dizi hakkında final olacağına dair söylentiler dolaşmaya başladı.

Dizide Abdullah karakterine hayat veren Settar Tanrıöğen, kısa süre önce beyin kanaması geçirdi ve bu durum dizinin geleceğini belirsiz hale getirdi. Alev ve Apo karakterlerinin aşk hikayesinin dizinin reytinglerine olumlu katkı sağladığı düşünülerek, Tanrıöğen’in dizide olamayacağı endişesiyle reytinglerin düşeceği endişesi yaşanıyor.

Beyin kanaması nedeniyle Settar Tanrıöğen’in dizide olamayacağı iddiaları, diziye erken sezon finali yapılacağı spekülasyonlarına yol açtı. Ancak ünlü oyuncunun sağlığına kavuşmasıyla dizi devam edebilir. Bir diğer iddia ise Alev ve Apo karakterlerinin boşanarak yurt dışına gönderileceği yönünde.”

Bizi takip edin:

Google Play'den alın Google News Twitter
Continue Reading
Advertisement
Yorum yapmak için tıkla