Connect with us

POLİTİKA

Kılıçdaroğlu’dan Yeni Şafak’a “Troll zekası ürünü”

Yeni Şafak Gazetesi’nin CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nu hedef alan manşetine Kılıçdaroğlu’dan yanıt geldi. Yeni Şafak’ın manşetine Kılıçdaroğlu, “Bakın bu da başka bir troll zekası ürünü” ifadelerini kullandı.

Hükümete yakınlığıyla bilinen Yeni Şafak Gazetesi, bugünkü manşetinde CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nu hedef aldı. Yeni Şafak, organize suç örgütü lideri olduğu iddiasıyla hakkında soruşturma başlatılan Sedat Peker’in ve Kılıçdaroğlu’nun fotoğraflarını yan yana koyup “Peker’e özendi” manşetini attı.

“BAKIN BU DA BAŞKA BİR TROLL ZEKASI ÜRÜNÜ”

Kılıçdaroğlu, Yeni Şafak’ın manşetine Twitter hesabından yanıt verdi. Kılıçdaroğlu şunları kaydetti: “Bakın bu da başka bir troll zekası ürünü. Arka fonuna deniz kabuğu yerleştirdi demişler. Oysa ben Türkiye’yi karış karış gezmeye devam ediyorum; bu da otel odasında yaptığım çekim. Sevgili halkım bugün Antep’teyim. Troll algılarını yemeyin sakın. Sahadayım, halkımlayım.”

“DEVLETİN SAVCILARI DUT YEMİŞ BÜLBÜL GİBİ”

Öte yandan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Gaziantep’te, Belediye Başkanları Çalıştayı’nda konuştu. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun, ayda 10 bin dolar rüşvet alan siyasetçiyi hala açıklamamasına ve savcıların bu iddialara ilişkin henüz harekete geçmemesine tepki gösteren CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, “Devletin savcıları dut yemiş bülbül gibi. Kim bu ahlaksız adam? Bir sahtekarı korumak en büyük sahtekarlıktır” dedi.

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply