Connect with us

MAGAZİN

KENAN İMİRZALIOĞLU’NDAN ALDATMA YANITI! İşte Detaylar

KENAN İMİRZALIOĞLU’NDAN ALDATMA YANITI! İşte Detaylar

Yayınlanma tarihi:

Yedi yıldır süren mutlu evlilikleriyle tanınan Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal çifti, geçtiğimiz günlerde sosyal medyada dolaşan ‘aldatma’ iddialarıyla gündeme gelmişti. İmirzalıoğlu’nun, eşini aldattığına dair çıkan dedikodular, hızla yayılarak magazin dünyasını sallamıştı. İkilinin önceki gece bir otelden çıkarken el ele görüntülenmeleri, ise konuyla ilgili ilk açıklamayı getirdi.

Geçtiğimiz hafta ortaya atılan ‘Kenan İmirzalıoğlu’nun Sinem Kobal’ı aldattığı’ iddiaları, sosyal medyada büyük yankı uyandırmıştı. Bir hesap tarafından yapılan paylaşımla başlayan bu iddialar, “Selena aldatıldın, haber doğru” şeklindeki paylaşımlarla destek bulmuştu. Ancak çift, bu iddiaları yalanlayarak “Tamamen saçmalık” şeklinde bir açıklama yapmıştı.

Gülerek ve Şakalaşarak Yanıt Verdiler

Önceki gece bir otelden çıkarken basın mensupları tarafından görüntülenen çift, bu iddialara gülerek ve şakalaşarak yanıt verdi. Görüntülenen çift, “Kamerayı kapatın da bizi eve bırakın” sözleriyle muhabirlerle sohbet etti. Kenan İmirzalıoğlu, “Saat gece yarısı olmuş. Biz evimize gidelim” diyerek olaya espriyle yaklaştı.

Kenan İmirzalıoğlu’nun Açıklaması: “İşin Aslını Siz Biliyorsunuz”

Günlerdir devam eden magazin gündeminin merkezinde yer alan ‘aldatma’ iddialarına Kenan İmirzalıoğlu, güçlü bir açıklamayla yanıt verdi. İmirzalıoğlu, “Siz bunu ciddiye almadınız değil mi? Biz çünkü umursamadık. O yüzden insanların hafızasını kirletmeye gerek yok. Bir deli kuyuya taş atıyor, biz o kuyuya inmeyiz ama arkadaşlar. O haber nerden çıktı bilen var mı? Bilmediğimiz bir insanın bir iddiasını nasıl dikkate alırız ki? Biz bununla nasıl baş edeceğiz? İşin aslını siz biliyorsunuz. Buna rağmen bize sormayın. Eyvallah canlar” ifadelerini kullanarak dedikoduları yalanladı.

Bu açıklama, çiftin birlikte geçirdiği yılların ve birbirlerine duydukları güvenin altını bir kez daha çizmiş oldu. Magazin dünyasında sıkça yaşanan bu tür olaylara karşı güleryüzlü bir tutum sergileyen Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal, evliliklerinin sağlam temeller üzerine kurulu olduğunu bir kez daha gösterdi.

Bizi takip edin:

Google Play'den alın Google News Twitter
Continue Reading
Advertisement
Yorum yapmak için tıkla