Connect with us

TÜM HABERLER

Kayıp otel müdürü 3 yıl sonra bu halde bulundu!

Antalya’nın Kemer ilçesinde ilginç bir olay yaşandı. İlçede bitkin halde hastaneye getirilen kişinin, ailesinin bir süredir haber alamadığı, kızının 2019 yılından bu yana görmediğini söylediği eski turizmci 52 yaşındaki Hüseyin Öztürk olduğu ortaya çıktı.

21 Mayıs 2021 tarihinde İstanbul Beşiktaş Etiler Polis Merkezi’ne giden genç kız babası 52 yaşıdaki Hüseyin Öztürk’ü 2019 yılının temmuz ayından sonra bir daha görmediğini beyan etti. Bunun üzerine polis, kayıp başvurusu olan Hüseyin Öztürk hakkında arama kararı verildi. Öte yandan dün akşam saatlerinde Antalya’nın Kemer ilçe devlet hastanesi acil servisine, açlık ve halsizlik şikayetiyle bilinci kapalı halde ambulansla bir kişi getirildi.

POLİSİN DİKKATİ SAYESİNDE BULUNDU

Kemer ilçe devlet hastanesinde görevli İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı polis memuru tarafından yapılan araştırmada bu kişinin kayıp başvurusunda bulunan Hüseyin Öztürk olduğu belirlendi. Hastanedeki işlemlerin ardından polis, Hüseyin Öztürk’ün Manavgat’ta yaşayan ağabeyini ilçeye çağırdı.

HÜSEYİN ÖZTÜRK BATTIKTAN SONRA ORTADN KAYBOLMUŞ

Kemer’e gelen ağabeyi, Hüseyin Öztürk’ün daha önce otellerde müdürlük yaptığını, 2018 yılında ise iş yeri açtığını, battıktan sonra da kaybolduğunu belirtti. Hüseyin Öztürk daha sonra ağabeyiyle Manavgat’a gönderildi.

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply