Connect with us

TÜRKİYE

Kamuya girmek isteyenler için büyük fırsat! 400 personel alınacak

Yayınlanma tarihi:

Farklı kurumlar ve kuruluşlar, ihtiyaçlarını karşılamak için toplamda 430 personel alımı yapacak. Alımlar, en az ilkokul, lise, ön lisans ve lisans mezunu adaylar arasından gerçekleştirilecektir.

KAMUYA 430 PERSONEL ALINACAK

Bu hafta yayımlanan kamu ilanlarına göre, çeşitli kurumlar ve kuruluşlar toplamda 430 memur ve personel alımı yapacak. İŞKUR tarafından yayımlanan ilanlarda 21 personel alınacak, T.T.K.GENEL MÜDÜRLÜĞÜ 3 gemi makine kontrolörü ve 2 madenci alacak. İşte ayrıntılar…

TEİAŞ ise toplamda 146 personel alacak, bu kapsamda 66 tekniker ve 80 teknisyen alımı yapılacak. TÜSEB ise 120 kamu personeli alımı gerçekleştirecek, bu alımlar arasında şoför, veri hazırlama ve kontrol işletmeni, programcı, tekniker, biyolog, psikolog, mütercim tercüman, avukat, istatistikçi, kimyager ve mühendis gibi pozisyonlar bulunmaktadır.

Kırıkkale Üniversitesi 60 sözleşmeli personel alacak, başvurular en az lise mezunu adaylar arasından yapılacak. Kültür Bakanlığı ise Devlet Tiyatroları Genel Müdürlüğü bünyesinde 17 memur alımı yapacak.

Dicle Üniversitesi 32 sözleşmeli personel alımı yapacak, başvurular en geç 19 Haziran’a kadar yapılmalıdır. Marmara Üniversitesi 4 bilişim personeli alacak, Pendik Belediyesi ise 30 zabıta memuru alımı yapacak. Detaylı bilgilere ilgili ilan linklerinden ulaşabilirsiniz.

Son gelişmelerden ilk siz haberdar olmak için bizi takip edin.
Continue Reading
Advertisement
Yorum yapmak için tıkla