Connect with us

KÜLTÜR

Kadın girişimci, güzellik merkezinin yeni şubesini Afyon’da açtı  

Yayınlanma tarihi:

NESLİM Güngen Afyon Güzellik Merkezi törenle açıldı. Kendi adını taşıyan şubenin açılışına katılan iş insanı Neslim Güngen, güzellik merkezinin Türkiye genelinde 100 şubesi olduğunu belirterek, “Hedefimiz dünya genelinde 2 bin şube. Güzellik sektörüne vizyon katmak, yenilikler getirmek istiyoruz” dedi.  

Neslim Güngen Afyon Güzellik Merkezi’nin Afyonkarahisar şubesinin resmi açılışı dolayısıyla tören düzenlendi. Açılışa katılan iş insanı ve girişimci Neslim Güngen, şarkılarını seslendirdikten sonra kurdeleyi kesti. Tüm kadınları güzelleşmek için merkeze beklediklerini belirten Güngen, daha sonra merkezi gezdi.   

‘TÜRKİYE GENELİNDE 100 ŞUBEMİZ VAR’  

Neslim Güngen, “Şubemiz 15 Ağustos’ta açılmıştı, bugün itibarıyla da resmi açılışını yaptık. ‘Güzelleşmenin adresi’ diyorum, Türkiye genelinde şu an 100 şubemiz var ama hedefimiz dünya genelinde 2 bin şube. Güzellik sektörüne vizyon katmak istiyoruz, yenilikler getirmek istiyoruz. Zaten bu sektörde 23 yıldır emek verdiğimiz yeniliklerimiz her zaman sektöre rol model oldu, bundan sonra da olmaya devam edecek. Bu süreçte tabii ki Afyon Şube’nin kurucusu olan Zeynep Hanım bizimle beraber yürüyor. Markamızın çatısı altında, çok güzel işlere imzalar atıyor. Afyonlulara buradan seslenmek istiyorum. Kadınlar erkekler fark etmez, zayıflamak istiyorsanız, incelmek istiyorsanız, Neslim Güngen Afyon Şubesi’ne güzelleşmek, estetik için gelebilirsiniz, ziyaret edebilirsiniz. Hem fiyatlarımız uygun hem sonuç garantili. Biz meşgul etmiyoruz, mutlu ediyoruz” dedi. Neslim Güngen, şubenin açılışına özel bu hafta yüzde 40 indirim yaptıklarını da söyledi.  

Neslim Güngen Afyon Şubesi’nin sahibi Zeynep Şencan da Afyonkarahisar’da ilk kurumsal firma olmanın gururuyla şubenin resmi açılışını gerçekleştirdiklerini dile getirdi. Merkezde çatlak giderme, leke tedavisi, bölgesel incelme, kalıcı makyaj yaptıklarını aktaran Şencan, “Neslim Hanımın da söylediği gibi 100 kilo ise yüzde 50 ödemdir diyoruz. Her kadın güzeldir, hiçbir şekilde çirkin kadın yoktur, erkek de dâhil olmak üzere şubemizde hem erkeğe hem kadına hizmet veriyoruz. Herkesi bekliyoruz” diye konuştu.  

Bizi takip edin:

Google Play'den alın Google News Twitter
Continue Reading
Advertisement
Yorum yapmak için tıkla