Connect with us

DÜNYA

Jackson dövmeyle kalıcı makyaj yaptırmış

Michael Jackson’un otopsi raporunun detayları basına sızdırıldı. Rapora göre popun kralının yüzünde dövme ile yapılmış kalıcı makyaj varmış. Dudaklarında pembe dövme, kaşlarında ve kirpik diplerinde siyah dövme tespit eden otopsi ekibi ilk başta çok şaşırmış. Ama onları daha da şaşırtan kelleşmeye başlayan yıldızın saçlarının döküldüğü yerleri kafa derisine de siyah dövme yaptırarak kapatmaya çal

Michael Jackson’un otopsi raporunun detayları basına sızdırıldı. Rapora göre popun kralının yüzünde dövme ile yapılmış kalıcı makyaj varmış. Dudaklarında pembe dövme, kaşlarında ve kirpik diplerinde siyah dövme tespit eden otopsi ekibi ilk başta çok şaşırmış. Ama onları daha da şaşırtan kelleşmeye başlayan yıldızın saçlarının döküldüğü yerleri kafa derisine de siyah dövme yaptırarak kapatmaya çalışması olmuş.

Rapor detaylarında Jackson’un yüzünde ve boynunda çok sayıda yara ve dikiş izi olması da yılardır dedikodulara konu olan estetik ameliyetları doğrulamış oldu. Sağ ve sol kulaklarının arkalarındaki 2cm uzunluğundaki dikiş izleri bir yüz gerdirme ameliyatını doğrular nitelikte. Burun deliklerinin yanında da yaralar olan yıldızın sağ omzundaki 10cm’lik iz ise açıklanamadı.

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply