Connect with us

EKONOMİ

İzmir EYT Derneği sahaya iniyor

Yayınlanma tarihi:

İzmir EYT derneğinden beklenen açıklama geldi. İzmir EYT SYD Yönetim Kurulu adına açıklamalarda bulunan Başkan Doğan Türker sahaya ineceklerini belirtti.

Tüm EYT’liler pandemi nedeniyle kısıtlanan yürüyüşlerin, protestoların ve mitinklerin yeniden başlamasını bekliyor. Konuyla ilgili olarak açıklamalarda bulunan İzmir EYT SYD Yönetim Kurulu adına açıklamalarda bulunan Başkan Doğan Türker, “Pandemiden dolayı uzun zamandır, saha çalışması yapamıyorduk. Yasakların son bulmasıyla saha çalışmalarına hız verme kararı aldık. Her hafta İzmir’in bir ilçesinde standlarımızı açıp, üyelerimizle buluşmak, aramıza katılmak isteyen yeni arkadaşlarımızı derneğimize üye yapmak, haklarımızı almak için asla pes etmeden, sonuna sonuç alıncaya kadar mücadelemizden vaz geçmeyeceğimizi, her ortamda göstermek için. ilkini  Bu hafta Buca/ Şirinyer’de açacağımız standımıza tüm EYT’lileri, Tüm SGK mağdurlarını, Aylık bağlama oranları (ABO) mağdurlarını,staj mağdurlarını,emekli abilerimizi ablalarımızı,haklı davamızda bizlere destek olmak Tüm İZMİR’li dostlarımızı standımıza bekliyoruz.

“BİZ OLURSAK, HAKLARIMIZA KAVUŞUR, GELECEĞİMİZE SAHİP ÇIKABİLİRİZ”

Bizler Haklı davamızda sonuca ulaşıp, haklarımızı alacağımıza yürekten inananlarız, yeterki birleşerek bir olalım. Bir olursak, iri oluruz, iri olursak diri oluruz. Diri olursak biz oluruz. Biz olursak, haklarımıza kavuşur, geleceğimize sahip çıkabiliriz. Herkesi EYT Deneklerine Üye olmaya, Destek olmaya ve Mücadeleye ortak olmaya davet ediyorum” ifadelerini kullandı.

Son gelişmelerden ilk siz haberdar olmak için bizi takip edin.
Ali Albayrak

Continue Reading
Advertisement
Yorum yapmak için tıkla