Connect with us

KÜLTÜR

İzel, “İki aylık param kaldı”

Maddi zorluklar çektiğini belirten şarkıcı İzel, “Arabamı sattım. Ufak bir miktarda kredi çektim, öyle idare ediyorum. İki aylık param var. Ondan sonra ne olacak bilmiyorum” ifadelerini kullandı.

Kanal D’de yayımlanan Magazin D Pazar programına konuk olan ünlü şarkıcı İzel, önemli itiraflarda bulundu. İzel, “6 ay kadar sağlık sorunu yaşadım. Bir operasyon geçirdim, çok değişik bir hastalık… Adını bile şu an söyleyemiyorum lenf bezlerim alındı. Sonra çok ağrılı ve sancılı bir dönem geçirdim. Tam iyileştim ‘hadi’ dedim. ‘Artık çıkıyorum sokağa’ bir anda başımıza korona geldi” şeklinde konuştu.

“İZEL SEN KANSERSİN BİZE YALAN SÖYLÜYORSUN”

İzel hakkındaki iddialara yanıt vererek şu ifadeleri kullandı, “Hakkımda ‘kanser’ dedikodusu çıkmış… Çok eski bir arkadaşım basın camiasından anneme sormuş ‘İzel kanser mi oldu’ diye… Annem de rahatsız bu soru onu iyice kötüleşti. Bu sefer annemi iyileştirmeye çalıştık. ‘İzel sen kansersin bize yalan söylüyorsun’ demeye başladı.  Ben ortadan kaybolunca artık biri bir taş attı ortaya böyle bir şey yayıldı. Ben kanser değilim! Müziğe küsmedim. Mümkün değil, müzik olmazsa yaşayamam. Müziksiz ve aşksız mümkün değil” dedi.

“GENÇ SEVGİLİ SÖZLERİM ÇOK TEPKİ ÇEKTİ”

İzel’in Magazin D Pazar programında yaptığı açıklama şöyle, “Genç sevgili sözlerim çok tepki çekti. Çok güzel bir röportaj yaptık röportaj sonunda muhabir arkadaşım dedi ki ‘Bundan sonra nasıl erkeklerle görüşeceksin?’ Ben de ‘muhtemelen benden biraz küçük olur, 5-6 yaş mantık çerçevesinde, benim limitim 10’ dedim. Sonra çok tepki geldi. O zaman biraz üzülmüştüm çünkü çok ağır tepkiler geldi. Önce ‘sen kendine bak, anneanneme dönmüşsün’ falan dediler. Yani orada hakaret ettiğini zannediyor. Ama insanın anneannesi çok tatlıdır, kendi anneanne neden hakaret ediyorsun. Birisi çok ağır laf etmişti onu mahkemeye verdim. ‘Pedofili’ demişti bana… Anlamını bilmiyor.

“BİR BİRİKİMİM VARDI AMA BU DÖNEMDE HEPSİ GİTTİ”

Bir buçuk yıldır sahneye çıkmıyorum ekonomik sıkıntılar ben de yaşadım. Benim tabii ekstra durumlar oldu. Önce babamın sonra üç yıl süren annemin rahatsızlığı ve benim rahatsızlığım oldu. Bunlar çok bütçeli şeyler helali hoş olsun. Bir birikimim vardı ama bu dönemde hepsi gitti. Arabamı sattım. Ufak bir miktarda kredi çektim öyle idare ediyorum. İki aylık param var ondan sonra ne olacak bilmiyorum. Mutluluğun formülü bence ahlak, vicdan, adalet ve aşk…”

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply