Connect with us

TÜM HABERLER

İtfaiyecilere su taşıyan Şahin Akdemir zehirlenerek hayatını kaybetti!

Marmaris’te öğlen saatlerinde çıkan ve bir anda büyüyen yangını söndürme çalışmaları devam ederken, alevlere müdahale eden ekiplere yardımcı olmaya çalışan Şahin Akdemir isimli gencin dumandan zehirlenerek hayatını kaybettiği öğrenildi.

Marmaris’te öğlen saatlerinde çıkan ve bir anda büyüyen yangını söndürme çalışmaları devam ederken, alevlere müdahale eden ekiplere yardımcı olmaya çalışan 25 yaşındaki Şahin Akdemir isimli gencin dumandan zehirlenerek hayatını kaybettiği öğrenildi.

SON GÖRÜNTÜLERİ ÇIKTI

Şahin Akdemir’in hayatını kaybetmeden önce yangında çektiği son görüntüler ortaya çıktı. Şahin’in gönüllü olarak yangın söndürme çalışmalarına katılan personele su taşıdığını söylediği görüntüler izleyenleri duygulandırdı. Öte yandan, Şahin Akdemir’in sosyal medya hesabından yangında paylaşım yaptığı da ortaya çıktı. Yangına motosikleti ile gidişini yayınlayan Şahin Akdemir, “Su taşımaya devam, yangıncılara su taşıyacağız yine” dediği duyuluyor. Akdemir’in cansız bedeni Marmaris Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı.

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply