Connect with us

YEREL

İstanbul’un göbeğinde kapkaççı dehşeti…

İstanbul’un lüks semtinde kapkaççı dehşeti yaşandı. Beşiktaş Levent’te çocuğunu yüzme kursuna bırakan Hatice Yol (38) kapkaççının saldırısına uğradı. Çantasını kapkaççıya vermemek için direnen Yol, 3 yerinden bıçaklandı. Kadının çığlıkları üzerine paniğe kapılan kapkaççı bıçağı atarak kayıplara karıştı. Ambulansla hastaneye kaldırılan Yol’un hayati tehlikeyi atlattığı öğrenildi. Polis eşgali beli

İstanbul’un lüks semtinde kapkaççı dehşeti yaşandı. Beşiktaş Levent’te çocuğunu yüzme kursuna bırakan Hatice Yol (38) kapkaççının saldırısına uğradı. Çantasını kapkaççıya vermemek için direnen Yol, 3 yerinden bıçaklandı. Kadının çığlıkları üzerine paniğe kapılan kapkaççı bıçağı atarak kayıplara karıştı. Ambulansla hastaneye kaldırılan Yol’un hayati tehlikeyi atlattığı öğrenildi. Polis eşgali belirlenen kapkaççıyı yakalamak için çalışma başlattı.

Edinilen bilgiye göre olay Levent Krizantem Sokak 23 ve 25 numaradaki iki villanın arasındaki yürüyüş yolunda meydana geldi. Türkiye Spor Yazarları Derneği’ndeki yüzme okuluna çocuğunu bırakan ev kadını Hatice Yol, evine doğru hareket etti. Krizantem Sokağına giren Yol, iki villa arasındaki koridor şeklindeki yürüyüş yoluna girdi. Bu sırada sarmaşıkların dibine saklanan kapkaççı bıçağını çıkartarak kadından çantasını istedi.

Yol’un çığlıklarını duyan çevredekiler hemen yardıma koştu. Paniğe kapılan kapkaççı o sırada Yol’u sırtından 3 kez bıçakladı. Kapkaççı daha sonra kayıplara karıştı. Yol’un çığlıkları üzerine yardıma koşan çevre sakinleri hemen 112’ye haber verdi. Yol, olay yerine gelen ambulansla Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı. Yol’un sırtından 3 bıçak darbesi aldığı ancak hayati tehlikesinin bulunmadığı öğrenildi.

Görgü tanıkları, kadının çığlıkları üzerine hemen olay yerine koştuklarını ancak geldiklerinde kapkaççının kaçtığını söylediler. Bu arada kapkaçıyı gördüğünü belirten Yüksel Keten isimli bir işçi, “Biz sabah hemen yandaki villanın çimlerini değiştirmek için geldik. Bu aralıkta genç bir çocuk gördük. Şüpheli hareketleri vardı. Gelip geçenleri takip ediyordu. Birşeyler yapacağını anladık. Bu kadından önce sarışın bir kadın aralığa girdi. Hemen arkasından gitti. Ama bir şey olmadı. Sonra bu kadın girdi. Bir süre sonra çığlıkları duyduk. Hemen koştuk, kaçtığını gördük. Yetişemedik.” şeklinde konuştu.

Polis eşgali belirlenen 20 yaşlarındaki kapkaççıyı yakalamak için çalışma başlattı. Bu arada uzman ekiplerde olay yerine gelerek inceleme yaptı.

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply