Connect with us

TÜRKİYE

İSTANBUL’DA GÖRÜNMEZ KAZALAR KAMERADA

Yayınlanma tarihi:

İSTANBUL’da mağazaya çay siparişi getiren kişinin açmaya çalıştığı cam kapı parçalanırken, kapı kolu elinde kaldı. Bu kazanın dışında, atölyede ve bir başka iş yerinin deposunda yaşanan görünmez kazalar güvenlik kamerasına yansıdı. 

CAM KAPI TUZ BUZ OLDU, KAPI KOLU ELİNDE KALDI

Şişli’de bir mağazanın çay siparişini getiren kişi, dışarı çıkmak için kapıya yöneldi. Kişi, kapının kolunu tutup açtığı sırada cam kapı tuz buz oldu, kapı kolu kişinin elinde kaldı. Olaydan sonra neye uğradığını şaşıran kişinin yaşadığı şok güvenlik kamerasına yansıdı.

Görüntülerde, kapıyı açmaya çalıştığı sırada camın parçalandığı, kapı kolunun kişinin elinde kaldıktan sonra mağaza sahibine gösterdiği görülüyor.

KORKTU, YERE DÜŞTÜ

Bayrampaşa’da bulunan bir torna atölyesinde ise, kaynak yapıldığı sırada içeri giren bir başka çalışanın yaşadığı korku kameraya yansıdı. Bir çalışanın kaynak yaptığı sırada içeri giren bir başka çalışan, yaşadığı korkudan dolayı zıplayarak yere düştü.

Sultangazi’de ise, bir iş yerinin deposunda oturan kişinin üzerine, içinde gıda ürünlerinin bulunduğu koliler düştü. O anlar da güvenlik kamerasına yansıdı.

Bizi takip edin:

Google Play'den alın Google News Twitter
Continue Reading
Advertisement
Yorum yapmak için tıkla