Connect with us

EYT

İş Bankası EYT promosyon miktarı belli oldu!

Yayınlanma tarihi:

EYT başvuruları ay sonuna kadar alınmaya devam edecek. EYT kapsamında emeklilik hakkı elde edecek yüz binlerce vatandaş promosyon araştırmalarını sürdürüyor. Bu kapsamda İş Bankası EYT emekli maaş promnosyonu ne kadar, ödemeler ne zaman yapılır soruları yanıt buldu. Peki İş Bankası EYT emekli maaş promosyon ücreti ne kadar?

İş Bankası EYT emekli maaş promosyon ücreti ne kadar? EYT kapsamında emekli olacak 2 milyonun üzerinde vatandaş maaş alacağı bankayı kendi belirleyebiliyor. Hal böyle olunca en çok maaş promosyonu veren banka emekli olacak olan vatandaşlar tarafından takip ediliyor. İş Bankası maaş promosyon ödemesi ile ilgili vatandaşların en çok merak ettiği sorular arasında ödemelerine ne zaman yapılacağı ve promosyon tutarı olan 7.500 TL’yi ne kadar maaş alacak olanların alabildiği.

İŞ BANKASI EYT EMEKLİ PROMOSYON ÜCRETİ NE KADAR? İŞ BANKASI EYT EMEKLİ PROMOSYON ÜCRETİ NE KADAR?

EYT kapsamında emekli olmaya hak kazanan vatandaşlar 3 yıl süre ile maaşlarını İş Bankası’ndan almayı taahhüt ettikleri takdirde 7.500 TL’ye varan promosyon ücreti alabiliyor.

SSK veya Bağkur’lu vatandaşlar SGK il müdürlüklerinde şahsen başvuru esnasında veya e-Devlet üzerinden başvurularında İş Bankası’nı tercih edebiliyor.

Emekli Sandığı’ndan emekli olacak vatandaşlar ise çalışmakta oldukları kuruma verecekleri dilekçede maaş ödemelerine aracılık edecek banka olarak İş Bankası’nı seçebiliyor.

3.500 TL’ye (3.500 TL hariç) kadar olanlar 4.500 TL

3.500 TL – 7.500 TL (7.500 TL hariç) arasında olanlar 5.250 TL

7.500 TL – 10.000 TL (10.000 TL hariç) arasında olanlar 6.750 TL

10.000 TL ve daha fazla olanlar 7.500 TL

İŞ BANKASI EMEKLİ MAAŞ PROMOSYONU NE ZAMAN ÖDENİR?

Emekli maaşı almakta olan kişilerin promosyon ödemeleri başvurularından itibaren 3 iş günü içerisinde, yeni maaş alacak kişilerin ödemeleri ise promosyona esas emekli maaşının İş Bankası hesabına aktarılmasını takiben 3 işgünü içerisinde gerçekleştirilmektedir.

Bizi takip edin:

Google Play'den alın Google News Twitter
Continue Reading
Advertisement
Yorum yapmak için tıkla