Sosyal medyada bizi takip edin

BANKALAR

Hesabınıza Yatmayı Bekleyen 100.000 TL Ödeme Bulunuyor! Şubeden TC Kimliğinizle Çekebilirsiniz

Yayınlanma tarihi:

Güncelleme:

Hesabınıza Yatmayı Bekleyen 100.000 TL Ödeme Bulunuyor! Şubeden TC Kimliğinizle Çekebilirsiniz

Kurban Bayramı öncesinde Vakıfbank, müşterilerine özel bir kampanya düzenleyerek 100.000 TL tutarında ücretsiz müşteri kredisi sunuyor. Bu kredinin en büyük avantajı ise 3 ay ödeme ertelemeli olarak sunulması! Genç yaşlı demeden herkesin başvurabileceği bu fırsatla ilgili tüm detaylar burada…

90 Gün Ertelemeli 100.000 TL İhtiyaç Kredisi!

Kurban Bayramı yaklaşırken, bankalar bayram kredisi yarışına girdi. Kamu ve özel sektör bankaları çeşitli tüketici kredisi programları başlattı. Ancak Vakıfbank’ın yeni kredi programı dikkat çekiyor. Vakıfbank, düşük faizli banka hesap programıyla müşterilerine 100.000 TL’ye kadar kredi kullanma imkanı sunuyor. Vakıfbank müşterilerine sunulan düşük faizli kredilerde 3 ay geri ödeme süresi bulunmaktadır.

Vakıfbank’tan Kurban Bayramı Öncesi Büyük Destek!

Kamu bankalarından Vakıfbank, Kurban Bayramı öncesinde müşterilerin finansal ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik tedbirler aldı. Yeni tatil kredisi programını açıklarken, düşük maliyetli ihtiyaç kredileri sunuyor. Kurban Bayramı öncesinde büyük çaplı bir projeye imza atan Vakıfbank’ın yeni kredi limiti 100.000 TL şeklinde belirlendi. Aynı zamanda Kurban Bayramı yardımından yararlanmak isteyenler 3 aylık ödeme muafiyetinden de yararlanabiliyor. Vakıfbank Kurban Bayramı yeni kredisinin detayları ve faiz tablosu detayda…

Vakıfbank’tan İhtiyaç Kredisi

90 Gün Ertelemeli 100.000 TL İhtiyaç Kredisi

Yeni kredi programına katılan Vakıfbank, bayram öncesinde nakit ihtiyacı artan müşterilerine 100.000 TL’ye kadar küçük banka kredisi sunacak. Vakıfbank kredi faiz oranlarının müşterinin kredi notuna göre değişmekte olduğu belirtildi. Ancak Vakıfbank, özel bankalar ile diğer kamu bankaları arasında en düşük faiz oranlarıyla kredi veren bankadır.

Ayrıca Vakıfbank kredi geri ödeme koşulları da oldukça basittir. Bayram için borç almak isteyen herkes Vakıfbank müşterisi olması halinde kredi kartı olmadan kredi alabilmektedir. Vakıfbank’ın yeni tatil kredileri tüm bankaların istediği şartlara göre talep ediliyor.

Sadece 5 Dakikada Onay

Müşterilerin ihtiyaçlarını anlayan ve daha esnek çözümler sunan bir kamu bankası olan Vakıfbank, yeni kredileri hızlı onayla sunuyor. İster telefon bankacılığından, ister internet bankacılığından başvuru yapın, sadece 5 dakikada kredi onayını alabilirsiniz. Bayram öncesinde müşterilerine 100.000 TL’ye varan yeni finansman seçenekleri sunan Vakıfbank, bu finansman paketiyle rakiplerinden ayrışıyor.

Vakıfbank’ın yeni bankacılık paketinden yararlanmak isteyen müşteriler, başvuruyu mobil bankacılık ile internet bankacılığı üzerinden gerçekleştirebilirler. Ayrıca Vakıfbank’ın bu finansman paketi 24 ay vade ve 3 ay boyunca ödemeleri gözden geçirme olanağıyla sunuluyor. Bu nedenle düşük aylık ödemelerle ödeme yapabilirsiniz. İsterseniz Vakıfbank müşteri hizmetleri numarasını arayarak kredi paketi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Bu Bayramda Vakıfbank’tan Büyük Avantaj! Hemen Başvurun, 100.000 TL Kredi İmkanını Kaçırmayın!

Son gelişmelerden ilk siz haberdar olmak için bizi takip edin.
Continue Reading
Reklam