Connect with us

POLİTİKA

Hadi Özışık’tan Veyis Ateş’e “İstifa et” çağrısı!

Hadi Özışık’ın Sedat Peker ile yaptığı görüşme yayınlandıktan sonra zor duruma düşen Özışık, ”Perde Arkası” programında Sedat Peker ve Sezgin Baran Korkmaz’ın Veyis Ateş’e yönelik iddialarını ele aldı.

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker’in görüntülü görüşmeyi yayınlamasının ardından işinden olan Hadi Özışık, ”Perde Arkası” programında, organize suç örgütü lideri olduğu iddiasıyla hakkında soruşturma başlatılan Sedat Peker ile kara para aklama suçundan hakkında tutuklama kararı bulunan ve yurt dışına kaçan SBK Holding’in sahibi Sezgin Baran Korkmaz’ın Habertürk TV sunucusu Veyis Ateş’e yönelik iddilarını değerlendirdi.

HADİ ÖZIŞIK’TAN VEYİS ATEŞ’E, “MESLEĞİ BIRAK”

Hadi Özışık, Veyis Ateş’in yaşanan olayların ardından sessiz kaldığına dikkat çekerek Habertürk yönetimin isteğine rağmen konuşmadığını hatırlattı. Hadi Özışık, Veyis Ateş’i defalarca aradığını da vurguladı. “Eğer konuşacak bir şeyim yok diyorsa da” geriye tek bir seçenek kaldığını kaydeden Özışık, Veyis Ateş’in meslektaşlarından özür dileyerek mesleği bırakması gerektiğini söyledi.

HADİ ÖZIŞIK’TAN SÜLEYMAN SOYLU AÇIKLAMASI

Hadi Özışık, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun kendisi ve kardeşi Süleyman Özışık için hiç vakit kaybetmeden suç duyurusunda bulunduğunu hatırlatarak, bu konu ile ilgili de suç duyrusunda bulunulmasının gerektiğini öne sürdü.

HADİ ÖZIŞIK VE SÜLEYMAN ÖZIŞIK TOPUN AĞZINDA

Hadi Özışık, Sedat Peker’in iddiasına göre Bakan Soylu ile arasında arabulucuk yapmıştı. Peker’in görüşme kaydını yayınlamasının ardından TV100 ve HaberTürk’teki programlarına son verilen Hadi Özışık’ın ardından Mücahit Ören’e ait İhlas Gazetecilik bünyesinde yayımlanan Türkiye gazetesi, Süleyman Özışık’ın yazılarına da son verdi.

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply