Connect with us

TEKNOLOJİ

Gaming İstanbul’a GAME+ desteği

Yayınlanma tarihi:

NVIDIA GeForce NOW powered by GAME+’ın (GAME+) sponsor olduğu Gaming İstanbul (GIST) başlıyor. 22-24 Eylül tarihlerinde İstanbul Yenikapı’daki Dr. Mimar Kadir Topbaş Gösteri ve Sanat Merkezi’nde düzenlenecek olan etkinliğin farklı yaş gruplarından on binlerce oyunseveri ağırlaması bekleniyor.

Turkcell’in bulut tabanlı oyun platformu GeForce NOW powered by GAME+, dünyanın en büyük e-spor organizasyonları arasında gösterilen Gaming İstanbul’da (GIST) yer alacağını duyurdu. GAME+, 22-24 Eylül tarihlerinde İstanbul Yenikapı’daki Dr. Mimar Kadir Topbaş Gösteri ve Sanat Merkezi’nde düzenlenecek olan etkinlikteki standını ziyaret edeceklere de hediye aboneliklerden oyuncu aksesuarlarına çeşitli sürprizler hazırladı.

NVIDIA GEFORCE NOW TEST EDİLEBİLECEK

Etkinlikte GAME+ standını ziyaret edenler, dünyanın en popüler bulut oyun hizmetlerinden NVIDIA GeForce NOW’ı deneyimleme şansına sahip olacak. Ziyaretçiler, ‘Cyberpunk 2077’, ‘The Witcher’ serisi, ‘Fortnite’, ‘League of Legends’, ‘Apex Legends’ gibi 650’den fazla oyunu Türkiye’deki sunucular üzerinden 1080p çözünürlükte ve 60 FPS’te akıcı bir şekilde oynayabilecek. Ayrıca GAME+ standını ziyaret edenler, çeşitli oyun kurgularıyla da hediyeler kazanacak.

YENİ OYUN, CİHAZ VE TURNUVALAR

Ayrıca pek çok önemli marka, oyun ve kuruluşun katılacağı Gaming İstanbul’da yeni oyunlar tanıtılacak, birbirinden eğlenceli cihazlar oyun severlerin beğenisine sunulacak, ödüllü turnuvalar yapılacak. 

Bizi takip edin:

Google Play'den alın Google News Twitter
Continue Reading
Advertisement
Yorum yapmak için tıkla