Connect with us

GİRİŞİMCİLİK

Futbolcu Francesco Totti, Cosmedica’nın kurucusu Dr. Levent Acar ile ortaklıklarını duyurdu

Yayınlanma tarihi:

Güncellenme tarihi:

İtalyan Futbolcu Francesco Totti ile İstanbul merkezli saç ekim kliniği Cosmedica’nın kurucusu Dr. Levent Acar bugün düzenlenen basın toplantısı ile ortaklıklarını duyurdu. Ortaklığın duyurulacağı toplantı için İstanbul’a gelen Totti, bunun ilk yatırımı olduğunu söyleyerek “Bu ekibin bir parçası olmaktan oldukça memnunum, geleceğimizin çok güzel olacağını düşünüyorum” dedi. 

2006’da şampiyon olan Roma’nın efsanevi kaptanı Francesco Totti, kariyerinin tamamını Roma futbol takımında geçirdi. 2017 yılında futbolu bırakan Francesco Totti, Türkiye merkezli saç ekim kliniği Cosmedica ile ortaklıklarını duyurmak için İstanbul’a geldi.

İstanbul’da bir otelde gerçekleşen lansmanda Cosmedica Klinik’in kurucusu ve dünyanın ilk otomatik, taşınılabilir saç ekimi kesi cihazı Robopen’in mucidi Dr. Levent Acar ve Roma futbol takımının ve İtalya Milli takımının efsanevi oyuncularından Francesco Totti, bu anlaşma ile yeni dönemde birlikte yol alacaklarını bildirdi. 

TOTTI: BU BENİM İLK YATIRIMIM OLDU

Cosmedica Klinik’in hizmet standardı açısından mükemmel bir örnek temsil ettiğini, saç ekim sektörünün hızla büyüdüğünü ve dolayısıyla da kişisel olarak yatırım kararını etkilediğini söyleyen Totti, “Yeni iş girişimim için Türkiye’ye geldim, Dr. Levent Acar ile buradayım. Bu ekibin bir parçası olmaktan oldukça memnunum, geleceğimizin çok güzel olacağını düşünüyorum. Bizi ortak bir arkadaşımız Dr. Levent Acar ile tanıştırdı. Saç ekimi sektörü hızlıca büyüyen bir sektör o yüzden buraya yatırım yapmamın önemli, enteresan ve bana uygun bir iş olacağını düşündüm. Bu benim ilk yatırımım oldu. İstanbul’a yerleşmeyi düşünmüyorum ama yatırımımı takip etmek için sık sık gelmeyi planlıyorum” ifadelerini kullandı. 

DR. ACAR: BERABER DÜNYAYA AÇILMAYA KARAR VERDİK

Cosmedica Klinik kurucusu Dr. Levent Acar ise “3-4 sene önce Almanya, İspanya ve İtalya’dan ünlü futbolculara saç ekimi yapmıştım. Bu süreçte birçoğuyla yakın arkadaş olduk. Ardından Karşılıklı Totti ile tanıştık ve bugün iş birliğimizi duyurmak için burdayız. Saç dökülmesi ciddi bir durum; erkeklerin yüzde 70’ini, kadınların da 3’te 1’ini etkiliyor. Totti ile iş birliğimiz sayesinde Cosmedica markasını dünyada güçlendireceğiz. Saç tedavilerinin bütün dünyaya daha standart ve yüksek kalitede sunmayı hedefliyoruz. Totti hem bir dünya markası hem de İtalya’da bir ikon, hem kariyeri hem de karakteriyle çok büyük ve saygın bir isim. Dolayısıyla beraber dünyaya açılmaya karar verdik. Kendisiyle bu iş birliğini görüşürken önce detaylıca sektörü anlattık ve ilgisini çekti. Zaten İtalya’da ve dünyanın birçok yerinde Cosmedica danışma ofislerimiz var, dünya genelinden hastalara tedavi sunuyoruz. Danışma ofislerimizden bilgi alıyorlar ama klinik olarak saç ekimini bu ekosistemin dünyadaki merkezi de diyebileceğimiz İstanbul’da yapıyoruz. Türkiye bu alanda rakipsiz” diye konuştu.

Son gelişmelerden ilk siz haberdar olmak için bizi takip edin.
Continue Reading
Advertisement
Yorum yapmak için tıkla