Connect with us

POLİTİKA

Fatih Portakal’dan Soylu gidiyor iddiası!

Gazeteci Fatih Portakal, organize suç örgütü lideri Sedat Peker’in iddiaları ve sonrasında yaşananlar hakkında dikkat çeken bir yorumda bulundu. Fatih Portakal, Süleyman Soylu hakkında konuştu.

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker, sosyal medya hesabından İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’ya ilişkin iddialarına devam ediyor. Öte yandan Gazeteci Portakal, Soylu’nun ise katıldığı canlı yayınlarda yaptığı açıklamaların Cumhur İttifakı’nı zor durumda bıraktığını ve AK Parti’lileri tatmin etmediğini savundu. Farih Portakal, Bakan Soylu’nun ilk kabine değişiminde gideceğini söyledi.

“İÇİŞLERİ BAKANI SOYLU’NUN İTTİFAKI YIPRATTIĞI AŞİKAR”

Fatih Portakal’ın Twitter hesabından konuyla ilgili yaptığı paylaşım şöyle; “Sedat Peker’in onca iddiasından sonra yaşananlar ortada. Kimileri ayıplı bir şekilde gidiyor. Çoğunluğu sessizce izliyor. Acaba ismim anılır mı korkusu yaşıyor? Ne rezil bir durum değil mi? İçişleri bakanı Soylu’nun ittifakı yıprattığı aşikar. Peker’in iddialarına verdiği yanıtlar partililerini bile tatmin etmiyordur. Kabine değişikliğinde ilk gidecek olanlardan kanımca. Erdoğan bu duruma daha fazla tahammül edemez. Bahçeli ne yapar peki?”

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply