Connect with us

Emeklilik

EYLÜL ÖZTÜRK MAL VARLIĞINI AÇIKLADI! Aylık Kazançları Dudak Uçuklattı!

EYLÜL ÖZTÜRK MAL VARLIĞINI AÇIKLADI! Aylık Kazançları Dudak Uçuklattı!

Yayınlanma tarihi:

Dilan Polat’ın tutuklanmasının ardından fenomenler arasında soruşturma başlatılan ve Amerika’da 10 evi bulunan Eylül Öztürk, mal varlığını paylaştığı video ile gündemde. Tutuklanan Engin ve Dilan Polat çiftiyle birlikte gündeme gelen Eylül Öztürk, aylık gelirini açıkladığı videoyla dikkat çekti.

Görüntülerle Detaylı Açıklama

Öztürk, YouTube kanalında paylaştığı videoda, bir e-ticaret firmasından elde ettiği kazançları detaylı bir şekilde paylaştı. Günlük izlenme oranının 816 bin olduğunu belirten fenomen, günlük ortalama 5 farklı markadan reklam teklifi aldığını ve marka işbirliklerinde güvenilir olduğunu vurguladı. Fenomen, kullanmadığı ürünü önermediğini ve her zaman doğru bilgi verdiğini belirterek takipçilerinden özür diledi.

Aylık Kazanç Detayları

Eylül Öztürk, aylık kazançlarını açıklarken, 2023 Kasım ayında 2 milyon TL kazandığını, aynı ay içinde bir e-ticaret platformuna 1 milyon 769 bin TL ciro yaptırdığını ifade etti. Ayrıca, Eylül Öztürk’ün 2023 Eylül ayında kazandığı miktar 1 milyon 88 bin TL olarak belirtildi. Fenomen, kazandığı parayı belgeleriyle göstererek, “Bu kazanca rağmen beni parayla alakam bile olmadı. Ben hayatımın bir döneminde parasızlıkla, şimdi de parayla sınanıyorum” dedi.

Özür ve Gelecek Beklentileri

Eylül Öztürk, görüntülü açıklamasında izleyicilerinden özür dileyerek, bu şekilde anıldığı için üzgün olduğunu belirtti. Ayrıca, aylık kazancının yanı sıra e-ticaret platformlarından, franchising şubelerinden, akademiden ve kendi markasından elde ettiği gelirleri belgeleriyle açıkladı. Öztürk, gelecek dönemde yaşanacak düzenlemeleri ve beklentilerini de takipçileriyle paylaştı.

Son gelişmelerden ilk siz haberdar olmak için bizi takip edin.
Continue Reading
Advertisement
Yorum yapmak için tıkla