Connect with us

TÜM HABERLER

Emekli asker eşini boğdu oğlunu aradı! Vahşet!

Ankara’da korkunç bir olay yaşandı. Türk Silahlı Kuvvetleri’nden emekli asker Mehmet Yıldırım karaciğer kanseri hastası eşi Hamiyet Yıldırım’ı kravatla boğduktan sonra tabanca ile yaşamına son verdi.

Ankara’nın Keçiören ilçesi Şenlik Mahallesi’nde korkunç bir olay yaşandı. Sabaha karşı yaşanan olayda emekli asker Mehmet Yıldırım, bir süredir hastalığı nedeniyle yatağa bağımlı yaşayan eşinin odasına girdi. Mehmet Yıldırım, eşi Hamiyet Yıldırım’ı kravatıyla boğduktan sonra oğlunu telefonla aradı.

“HER ŞEYİ BEN YAPTIM, HAKKINIZI HELAL EDİN”

Yıldırım, “Her şeyi ben yaptım, hakkınızı helal edin” dedikten sonra tabancasını alıp, başına dayayarak ateşledi. Silah sesini duyan komşuları polis ve 112 Acil Servise haber verdi. Gelen sağlık ekibinin yaptığı kontrolde Hamiyet Yıldırım’ın öldüğü belirlendi. Ağır yaralanan Mehmet Yıldırım ise ilk müdahalesinin ardından ambulansla Keçiören Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı. Mehmet Yıldırım da doktorların müdahalesine rağmen hayatını kaybetti.

GERİYE İNTİHAR NOTU BIRAKTI

Mehmet Yıldırım’ın çocuklarına intihar notu bıraktığı da ortaya çıktı. Yıldırım’ın “Oğluma telefon ediniz” diyerek çocuklarının telefon numarasını yazdığı notta, “Bağışlayın; kendi hür irademle yaptım. Babanız Mehmet Yıldırım” ifadelerini kullandığı öğrenildi. Yıldırım çiftinin evli olan iki çocuğunun dün akşam eşleriyle birlikte anne ve babasını ziyaret ettiği de belirtildi.

Continue Reading
Advertisement
Click to comment