Connect with us

EKONOMİ

EDIS Fan Token’e Yoğun İlgi

Şarkıcı Edis’in kendi adına çıkarttığı fan token’i EDIS Fan Token önceki gün listelenmeye başladı. Icryptex borsası aracılığıyla hayranlarıyla ve yatırımcılarla buluşan EDIS Fan Token, sanatçının NFT’lerini de alabilmek için kullanılacak.

Edis Fan Token, dünyanın NFT teknolojisi ile desteklenen tek Fan Token’ıdır. ICRYPEX Kripto Para Borsası ve ünlü yıldız Edis iş birliği ile ortaya çıkmıştır. Edis Fan Token, ERC-20 tabanlı bir “utility” token’dır. ERC-20 protokolü kullanılarak geliştirilen Edis Fan Token tamamen Ethereum standartlarına bağlı ve Ethereum ağında yaşanacak olan güncellemelere tam uyumlu, herhangi bir suistimale uğratılamayacak kadar da güvenli, “kurşungeçirmez”dir.

NFT’ler ile Desteklenen Edis Fan Token ile Yeni Bir Dünyanın Kapılarını Arala!
Edis Fan Token, Edis NFT’lerine ICRYPEX NFT Bazaar üzerinden ulaşılabilmesini de sağlayacak. Edis’e ait NFT’leri satın alabilmek için önce Edis Fan Token sahibi olmak gerekecek. Edis Fan Token’ı satın aldıktan sonra, özel olarak oluşturulmuş NFT koleksiyonu arasından bir edisyon da bu token’lar ile satın alınabilecektir.

EDIS FAN TOKEN NASIL ALINIR? 

KOLAY YOL

Aşağıdaki adreslere USDT (Tether) ya da BUSD gönderip [email protected] adresine mail attığınız takdirde EDIS Fan Token’leriniz P2P (Uçtan Uca Satış) yoluyla cüzdanınıza %100 güvenli ve hızlı biçimde transfer edilecektir. Ayrıntılı bilgi için tıklayın.

USDT (BEP20 – BSC) : 0xc9F9e2f2e38bBD98020754302c6bFFe7dB1A316b
USDT (ERC20) : 0x5df3751057921d2fb41467eaa2555a9a5da09c7d
BUSD (BSC) : 0xc9F9e2f2e38bBD98020754302c6bFFe7dB1A316b

ZOR YOL

ICRYPEX Kripto Para Borsası üzerinden Edis Fan Token alım ve satım işlemlerinizi gerçekleştirmek için:

  • Öncelikle bu linkten “Yeni Üyelik” butonundan isim-soyisim, telefon ve e-posta adresi kısımlarını doldurarak sitemize üye olmanız gerekir.
  • Üyelik işlemlerinizi gerçekleştirdikten sonra “Yatırma” bölümüne tıklayarak ilk olarak banka hesabınızdan TL bakiyesi yükleyebilirsiniz. İsterseniz de yatırımlarınıza, “Varlıklarım” bölümünden oluşturduğunuz ICRYPEX kripto para cüzdanına Bitcoin, Ethereum veya diğer kripto para birimlerinizi göndererek de başlayabilirsiniz.
  • Banka üzerinden yapacağınız yatırımlarda alıcı / unvan kısmına ICRYPEX Bilişim AŞ yazmanız gerekir. Farklı, hatalı ya da eksik alıcı adı yazılarak gönderilen transferler banka tarafından reddedilmektedir.
  • Yatırma bölümünde yer alan işlem açıklaması kodu, dekonta yazılmak üzere not edilmelidir. Bu işlemleri, ICRYPEX mobil uygulamaları üzerinden de kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Adınıza kayıtlı vadesiz TL hesapları üzerinden transferiniz gerçekleştirilmektedir.
  • Cüzdanınıza TL bakiyesi yükledikten sonra “Kolay Al-Sat” sayfasına girerek ve “Kolay Al” butonuna tıklayarak almak istediğiniz Edis Fan Token miktarını girdikten sonra alım emri vererek Edis Fan Token alabilirsiniz. Edis Fan Token alım işleminizi gerçekleştirdikten sonra piyasa koşullarını takip ederek yatırımlarınızı değerlendirebilirsiniz.
Continue Reading
Advertisement
Click to comment