Connect with us

EKONOMİ

Dijital sigorta platformundan kasko müşterilerine araç muayene kampanyası 

Yayınlanma tarihi:

Dijital sigorta platformu sigortaladım.com, yeni bir kampanyaya imza attığını duyurdu. Sigorta platformu, kasko sigorta poliçesini yaptıran kullanıcılara TÜVTÜRK araç muayene hizmetini ücretsiz olarak sunuyor. 

6.000 TL üzerindeki tüm kasko alımlarında geçerli olan kampanya kapsamında sigortaladım.com kullanıcıları, TÜVTÜRK muayene istasyonlarında işlemlerini ücretsiz olarak yaptırabilecekler. 

KULLANICI ODAKLI HİZMETLER GELİŞTİRMEYE DEVAM EDECEĞİZ 

Kuruldukları günden bu yana bireysel ve kurumsal müşterileri için sigorta sektöründe başlattıkları uygulamalarla yeniliklere öncülük ettiklerini ve en yüksek kalitede müşteri deneyimi sunduklarını belirten sigortaladım.com Genel Müdür Yardımcısı Orçun Kızıltepe, “Tüm araç tiplerinin belli periyotlarla yaptırması zorunlu olan muayeneler hem araç sahipleri hem de araçlar için büyük önem taşıyor. 6.000 TL ve üzerinde kasko poliçesi alımlarını web sitemiz ve çağrı merkezimiz üzerinden satın alan kullanıcılarımıza araç muayenesini ücretsiz sağlamaktan dolayı mutluluk duyuyoruz. Tüm kampanyalarımızda olduğu gibi, bu kampanyamızda da kullanıcılarımızın hayatlarını kolaylaştırmaya ve kullanıcı odaklı hizmetler geliştirmeye devam edeceğiz” dedi. 

Kampanyaya ilişkin yapılan yazılı açıklamada, “Platformun çağrı merkezinden veya online olarak satın alınan kasko poliçelerinde geçerli olan kampanyadan faydalanmak isteyen kullanıcılar için kasko poliçesinin 1 yıl aktif olması gerekiyor. 1 yıl tamamlanmadan iptal edilen poliçeler ise kampanyadan yararlanamıyor.  TÜVTÜRK araç muayene kampanyası hakkı, sigortaladım.com’dan satın alınan kasko sigortası poliçesinin sona erdiği gün, poliçede yer alan aracın plakasına tanımlanıyor. 31 Aralık 2023 tarihine kadar geçerli olacak kampanya ile araç sahipleri, 81 ildeki tüm sabit ve gezici TÜVTÜRK Araç Muayene İstasyonlarında sadece plaka belirterek 1 yıl içinde muayene yaptırabilecek” bilgilerine de yer verildi. 

Bizi takip edin:

Google Play'den alın Google News Twitter
Continue Reading
Advertisement
Yorum yapmak için tıkla