Connect with us

EKONOMİ

Dijital Sahaların Yeni Oyuncuları Sahada : Samsunspor, Adana Demirspor, Fatih Karagümrük ve diğerleri…

Fan Token piyasasına her gün yeni bir kulüp katılıyor. Spor dünyasında yeni akım olan fan token yani taraftar token’ler, hem kulüplere, hem yatırımcılara büyük paralar kazandırıyor. Öyle ki, artık maç sonuçlarına ve sportif başarılara göre yükselip artan fan token değerleri, endüstriyel futbolun yeni bir kolu oldu. 

DENİZLİSPOR FAN TOKEN, ANKARAGÜCÜ FAN TOKEN, KARŞIYAKA SPOR KULÜBÜ (KSK) FAN TOKEN, ESKİŞEHİRSPOR FAN TOKEN (ESES), ALTAY FAN TOKEN geçtiğimiz günlerde yatırımcılarıyla buluşmuştu.

Son haftalarda ise FATİH KARAGÜMRÜK SK FAN TOKEN, ADANA DEMİRSPOR FAN TOKEN (DEMIR TOKEN) ve SAMSUNSPOR FAN TOKEN sahaya çıktı.

TÜM BU TARAFTAR TOKEN’LER NASIL ALINIR?

Hepsi Socios, Bitci, Bitexen gibi farklı kripto para borsalarından çıkan bu fan token’leri almanın iki yolu var. Birincisi, her borsaya tek tek üye olup, her borsanın tek tek uygulamasını indirip, hepsine tek tek kimlik fotoğrafınızı ve kişisel bilgilerinizi göndermek, hepsine tek tek para yatırmak ve taraftar token’leri satın almak. Eğer bu yol zor gelirse ya da kimlik bilgisi gibi özel kişisel bilgilerinizi borsalara vermek istemiyorsanız ise hepsini tek bir çatı altında toplayan bir çözüm var : P2P (uçtan uca) satış. Fantoken Arena üzerinden dilediğiniz fan token’i herhangi bir komisyon ve kesinti olmadan, uçtan uca satış yoluyla anında ve güvenli biçimde satın alabilirsiniz. Daha fazla bilgi edinmek için takım isimleri üzerindeki linklere tıklamanız yeterli. Bunların dışındaki tüm taraftar token’ler de sitede satışta bulunmakta.

DENİZLİSPOR FAN TOKEN SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYIN!  

ANKARAGÜCÜ FAN TOKEN SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYIN! 

KARŞIYAKA SPOR KULÜBÜ (KSK) FAN TOKEN SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYIN! 

ESKİŞEHİRSPOR FAN TOKEN (ESES) SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYIN! 

ALTAY FAN TOKEN SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYIN!

FATİH KARAGÜMRÜK SK FAN TOKEN SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYIN!  

ADANA DEMİRSPOR FAN TOKEN (DEMIR TOKEN) SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYIN!

SAMSUNSPOR FAN TOKEN SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYIN!

Continue Reading
Advertisement
Click to comment