Connect with us

EKONOMİ

Derby kişisel bakım kategorisinde portföyünü genişletti   

Yayınlanma tarihi:

Nemlendirici krem, tıraş kolonyası, peeling krem, batık önleyici serum, kil maskesi gibi yeni ürünlerle portföyünü genişleten Derby, ilk kez adım attığı erkek bakım kategorisinde pazar payını artırmayı hedefliyor.

Nemlendirici krem, tıraş jeli ve kolonyası, balsam, peeling krem, temizleme jeli, batık önleyici serum, yüz ve sakal serumu, soyulabilen siyah maske ve kil maskesinden oluşan 16 yeni ürünüyle Derby, Türkiye genelindeki yaygın market ve online kanallarda tüketicilerle buluşacak. 

İKİZ: ERKEKLERİN TIRAŞ VE TIRAŞ SONRASI ARADIĞI ÜSTÜN KALİTEYİ ÜRÜNLERİMİZLE SUNUYORUZ 

Derby Tıraş Bıçakları Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Ticaret Direktörü Serhat İkiz, yeni ürünleriyle erkeklerin kişisel bakımda ezberleri değiştireceklerini belirterek şunları söyledi:  

“Kişisel bakım segmentinde, Derby’i sadece bir tıraş markası olarak değil, kişisel bakım markası olarak konumlandırmayı hedefledik ve erkeklerin kişisel bakımda ihtiyaç duyacağı ürünleri portföyümüzde bir araya getirdik. Yeni ürünlerimizin hem satışlarımıza hem de pazar payımıza olumlu katkı sağlayacağına inanıyoruz. 46 yıllık tecrübemizle tıraşta olduğu gibi yüz bakımında da tüketicilerimizin aradığı üstün kaliteyi, uygun fiyat anlayışıyla sunmaya devam edeceğiz.”  

Bizi takip edin:

Google Play'den alın Google News Twitter
Continue Reading
Advertisement
Yorum yapmak için tıkla