Connect with us

YAŞAM

Defalarca Seyredilesi Türk Yapımı Romantik Komediler

Yayınlanma tarihi:

Pandemi ile birlikte ciddi bir krize giren sinema sektörü, seyircilerin eski filmlere sarmasını sağladı. Her yıl beyaz perdeleri süsleyen romantik komedi filmler, seyircilerin en çok özlediği film türleri arasında. Türk yapımcıları ve senaristleri romantik komedi filmlerinde başarılı bir seçkiye sahip. Öyle ki defalarca seyredilse dahi ilk günkü tadı veren şahane filmler bulunuyor. Bugün yakın geçmişe şöyle bir uzandık ve Türk seyircisinin en sevdiği filmler arasında 5 günlük bir seçki yaptık. İşte tekrar seyretmekten hoşlanacağınız filmler… 

Romantik Komedi 

Cemal Hünal, Sinem Kobal, Sedef Avcı, Engin Altan Düzyatan gibi popüler isimlerin yer aldığı Romantik Komedi isimli film, eğlenceli hikayesiyle ve romantik sahneleriyle tekrar izlenesi! Filmde, şehirli üç kadının aşk maceraları eğlenceli bir dille anlatılıyor. Film çok sevildiği için ikinci bir devam filmi de bulunuyor. Ancak seyirciler ilk filmin tadının bambaşka olduğunu düşünüyor. 

Nasipse Olur

Yapımcı Vahdet Erdoğan’ın Yeşilçam tatları içeren Nasipse Olur filmi, geçtiğimiz yılın en keyifli hikayelerinden biri. Algı Eke ve Burak Sevinç gibi iki önemli ismin başrolünü süslediği film, hayata karşı dik durmaya çalışan Günfer’in mahallenin yakışıklı çocuğu Gökhan ile yollarının kesişmesini anlatıyor. Filmi sevenlere müjde! Yapımcı Vahdet Erdoğan çok sevilen filmin ikinci versiyonunun çok yakında sinemalarda olacağını müjdeledi. 

Nasipse Olur Filminin Yapımcısı Vahdet Erdoğan Kimdir?

Vahdet Erdoğan, İş İnsanı ve Sinema Yapımcısı. Nasipse Olur isimli sinema filminin yapımcılığının yanı sıra, Boyabat 1868 Spor Kulübü Başkanlığı’nı da yürütmektedir. 1979 yılında Sinop’un Boyabat ilçesinde doğdu. İlkokulu köyünde, ortaokul ve liseyi İstanbul Üsküdar’da okudu. Üniversite eğitimini halkla ilişkiler alanında tamamladı. Üniversite eğitiminden sonra kurumsal ve stratejik yönetim, sosyal sorumluluk, reklamcılık, organizasyon ve siyasal iletişim alanlarında eğitimler aldı. Siyasi partiler, sivil toplum kuruluşları, sosyal sorumluluk projelerinde görevler aldı, yöneticilikler yaptı. Seyahat etmek, sosyal sorumluluk projelerinde görev almak, film izlemek hobileri ve uğraşıları arasında yer almaktadır. Reklam, tasarım, matbaa ve organizasyon alanlarında faaliyet gösteren farklı kuruluşlarda çalıştıktan sonra 2003 yılında Greenart Group’u kurdu. Grup bünyesinde ajans, organizasyon, outdoor reklam, prodüksiyon, araştırma ve yayıncılık hizmetlerinde faaliyet gösteren şirket ve markalar yer almaktadır. Halen Greenart Group’un yönetim kurulu başkanlığının yanı sıra TÜRK KIZILAYI Genel Merkez Delegeliği, İstanbul Gazete ve Medya Habercileri Derneği Yönetim Kurulu Üyeliği, Boyabat 1868 Spor Kulübü Başkanlığı’nı yürütmektedir. Mevcut çalışmalarını sürdürürken GREENART Prodüksiyon bünyesinde film yapımcılığına başladı, ilk sinema filmi Nasipse Olur’u 2020 yılında seyirciyle buluşturdu. 

Tatlım Tatlım

Yılmaz Erdoğan’ın yazıp yönettiği Tatlım Tatlım filmi oyuncu kadrosuyla ilgi görüyor. Gupse Özay, Çağlar Çorumlu, Büşra Pekin, Şebnem Bozoklu, Serkan Keskin, Bülent Emrah Parlak, Fatih Artman gibi isimlerin yer aldığı film, 4 çift üzerinden kadın – erkek ilişkilerini eğlenceli bir şekilde anlatıyor. 

Kardeşim Benim

Murat Boz, Burak Özçivit, Aslı Enver üçlüsünün yer aldığı romantik komedi Kardeşim Benim, hala çok popüler. Küs olan iki kardeşin babalarının vefatı üzerine bir araya gelmesi ve babalarının vasiyetini yerine getirme çabasını anlatan film, eğlenceli bir romantizm içeriyor. 

Patron Mutlu Son İstiyor

Tolga Çevik ve Ezgi Mola ikilisinin başrollerini süslediği Patron Mutlu Son İstiyor filmi, tam bir şölen sunuyor. Mutlu sonla biten bir film senaryosu yazma hedefiyle Kapadokya’ya gelen Sinan ve otel sahibi Eylül’ün hikayesini anlatan film, iki saatlik eğlenceli bir romantizm vadediyor.   

Bizi takip edin:

Google Play'den alın Google News Twitter
Continue Reading
Advertisement
Yorum yapmak için tıkla