Connect with us

YEREL

Çorum’da korkunç kaza

Çorum’un Osmancık ilçesinde 3 tırın karıştığı kazada 2 tırda yangın çıktı. Kazada 1 kişi yanarak hayatını kaybetti, 2 kişi yaralandı. AA muhabirinin aldığı bilgiye göre, Ahmet Memişoğlu idaresindeki 61 K 4429 plakalı beyaz eşya yüklü tır, Osmancık-Tosya kara yolunun 35. kilometresinde önce Dursun Kahraman yönetimindeki 34 VRU 43 plakalı tırla, daha sonra Orhan Yağcı’nın kullandığı çay yüklü 34 ZV

Çorum’un Osmancık ilçesinde 3 tırın karıştığı kazada 2 tırda yangın çıktı. Kazada 1 kişi yanarak hayatını kaybetti, 2 kişi yaralandı. AA muhabirinin aldığı bilgiye göre, Ahmet Memişoğlu idaresindeki 61 K 4429 plakalı beyaz eşya yüklü tır, Osmancık-Tosya kara yolunun 35. kilometresinde önce Dursun Kahraman yönetimindeki 34 VRU 43 plakalı tırla, daha sonra Orhan Yağcı’nın kullandığı çay yüklü 34 ZV 9026 plakalı tırla çarpıştı.

Kazada 61 K 4429 ve 34 ZV 9026 plakalı tırlarda yangın çıktı. Bu sırada Ahmet Memişoğlu, tırın içerisinde yanarak öldü. Diğer tırların sürücüleri Orhan Yağcı ve Dursun Kahraman, çevredekilerin yardımıyla yaralı olarak kurtarıldı. Yaralılar, Kargı Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı.

Tırlarda çıkan yangını Osmancık ve Kargı ilçe itfaiyeleri ile Orman İşletmesi’ne ait ekipler söndürdü.

Kaza nedeniyle yol yaklaşık 3 saat trafiğe kapatıldı.

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply