Connect with us

KÜLTÜR

Cem Yılmaz’ın Yeni Gösterisi Fifty Fifty

Ünlü komedyen Cem Yılmaz, dijital platforma hazırladığı ilk dizi projesi ile Netflix’te yayına girmeye hazırlanıyor. Gora filmindeki sevilen karakter Erşan Kuneri’nin spin-off’u olan dizinin resmi fragmanı da geçtiğimiz günlerde Netflix tarafından yayınlanmıştı. Netflix’in açıklamasına göre dizi 13 Mayıs tarihinde yayına girecek.

Gazeteci Fatih Altaylı’nın sunduğu Birebir programına konuk olan dizi oyuncuları Cem Yılmaz, Nilperi Şahinkaya ve Zafer Algöz katıldı.

Yeni Bir Sinema Filmi Çekecek Ekonomik Koşullar Yok

Cem Yılmaz, gelecek konusunda bir karar verme noktasında olduklarını, ekonomik durumun yeni bir sinema filmi çekmeye elverişli olmadığını söyledi. Arif v 216’nın 9 milyon dolara yakın bütçeye sahip olduğunu aktaran Cem Yılmaz, günümüzde bu filmin çekilebilmesi için yeterli sinema seyircisi olmadığını söyledi.

Cem Yılmaz, bir sonraki gösterisi hakkında da açıklamalarda bulundu. 2023 sonlarına doğru yeni gösterisini hazırlamak istediğini söyleyen Yılmaz, 2023’te 50 yaşına girecek olması sebebiyle gösterinin adının Fifty Fifty olacağını belirtti.

Continue Reading
Advertisement
Click to comment