Connect with us

İŞ DÜNYASI

CarrefourSA’ya uluslararası arenada 2 ödül

Dünyanın önde gelen ödül programı arasında yer alan Sales & Service World Awards’ta çifte ödül kazanan CarrefourSA, 2022 yılında ödül kazanan tek Türk şirketi olduğunu duyurdu.

CarrefourSA, bu yıl 9’uncusu düzenlenen Sales & Service World Awards programında müşteri deneyimi süreç ve projeleriyle ödül kazanmaya hak kazanan tek Türk şirketi olma başarısı gösterdi.

ÇİFTE ÖDÜL SEVİNCİ YAŞADI

Globee Satış, Pazarlama ve Müşteri Hizmetleri ödül programında, Perakende alanında “Yılın Müşteri Hizmetleri Departmanı” ödülü altın madalya ile CarrefourSA’nın oldu. Şirket, aynı programda Müşteri Hizmetlerinde Yılın Başarısı ödülünü da gümüş madalya ile tamamlayarak çifte ödül sevinci yaşadı.

Globee Awards’un konusunda uzmanlaşmış 9 ödül programından biri olan Sales and Customer Service Awards toplam 7 ana kategorinin altında 259 alt kategoriden oluşuyor. Sales and Customer Service Awards ödül programı birey, ekip, kuruluşların, ürünlerin ve hizmetlerin endüstri çapında ve akran başarılarını onurlandırmak için oluşturulmuş dünyanın önde gelen takdir programı olarak biliniyor.