Connect with us

EKONOMİ

CarrefourSA’dan 30’uncu yılına özel yeni reklam filmi

Yayınlanma tarihi:

Organize gıda perakende markası CarrefourSA yerel üretime, üreticiye, istihdama ve sürdürülebilirliğe verdiği destekleri anlatan ‘Doğrusu memlekete faydalı olmak’ reklam filmini yayınladı.  

CarrefourSA, gıdanın ve yaşamın geleceği için hayata geçirdiği çalışmalarını ve desteklerini 30. yılına özel reklam filmleriyle izleyicilerle buluşturuyor.  

“Doğrusu memlekete faydalı olmak” başlığıyla yayınlanan ve 3 seriden meydana gelen reklam filmlerinde CarrefourSA; yerel üretici, kooperatifler, yerel ürün, istihdam ve sürdürülebilirliğe verdiği destekleri çocukların gözünden anlatıyor.  Serinin ilk reklam filminde Türkiye’nin dört bir yanındaki kooperatifler ile yerli üreticiye verdiği desteği anlatan CarrefourSA, ikinci reklam filminde balıkçılık üzerinden üretimin sürdürülebilirliğinin önemine vurgu yapıyor. Serinin son filminde ise kırmızı etten Ezine peynirine, raflarına taşıdığı binlerce yerel ürün ile istihdama olan katkısına ve yerli üretimin önemine dikkat çeken CarrefourSA, gelecek 30 yılına hazırlanırken “Doğrusu memlekete faydalı olmak” diyor.  

Cumhuriyetin 100. yılında 30. yaşını kutlayan CarrefourSA’nın reklam filmlerinin yönetmenliğini ise Metehan Şereflioğlu üstleniyor.  

Son gelişmelerden ilk siz haberdar olmak için bizi takip edin.
Continue Reading
Advertisement
Yorum yapmak için tıkla