Connect with us

EKONOMİ

Bu bankada hesabı olanlar dikkat: Hesaplarına 400 TL iade edilecek!

Bankalar müşterilerine cazip fırsatlar sunmaya devam ederken, Garanti Bankası da dikkat çeken bir kampanya ile öne çıkıyor.

Yayınlanma tarihi:

Bankalar müşterilerine cazip fırsatlar sunmaya devam ederken, Garanti Bankası da dikkat çeken bir kampanya ile öne çıkıyor. Migros Yemek ile yapılan anlaşma kapsamında, Garanti Bankası müşterileri için özel bir indirim fırsatı sunuluyor.

8 Haziran’a kadar devam edecek kampanyada, MYEMEK24 kodunu kullanarak Garanti Bankası’na ilk kez müşteri olanlar 400 TL indirimden yararlanabilecekler. Ayrıca, Garanti BBVA Mobil’i indirip hesap açan ve MYEMEK24 promosyon kodunu kullanan bireysel müşteriler, Migros Yemek platformunda 400 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli 400 TL indirimden faydalanabilecekler.

Kampanyadan yararlanmak isteyenlerin 8 Mayıs’tan itibaren başvuru yapabileceği belirtilirken, aynı zamanda kredi kartı başvurusu yapan ve onay alan müşteriler de kredi kartı ile yapacakları alışverişlerde 300 TL’lik indirim hakkına sahip olacaklar. Böylece, ilk 400 TL’lik Migros Yemek alışverişlerinde vatandaşlar 300 TL bonus kazanma fırsatını yakalayacaklar.

Kampanya detaylarına Garanti Bankası’nın resmi internet sitesinden ulaşılabileceği vurgulanırken, 400 TL indirim fırsatından yararlanabilmek için öncelikle mobil üzerinden bankaya müşteri olunması gerektiği hatırlatılıyor.

Son gelişmelerden ilk siz haberdar olmak için bizi takip edin.
Continue Reading
Advertisement
Yorum yapmak için tıkla