Connect with us

TÜRKİYE

Bolu’da aralarında başkan yardımcısı ile il başkanlarının da olduğu 781 kişiye ‘sigara izmariti’ cezası

Yayınlanma tarihi:

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcanın talimatıyla yere sigara izmariti atan kişilere yönelik cezai işlem uygulaması sürüyor. Bolu Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, son 1,5 ayda yere sigara izmariti atarak çevreyi kirleten 781 kişiye Kabahatler Kanunu kapsamında 578er TL cezai işlem uyguladı. Zabıta ekipleri ayrıca Bolu Belediye Başkan Yardımcısı Süleyman Can ile Özel Kalem Müdürü Ergin Yönete de yere sigara izmariti attıkları gerekçesiyle ceza yazdı. 22 Mayısta AK Parti Bolu İl Başkanı Suat Güner ve CHP Bolu İl Başkanı Tahsin Mert Karagöze de yere sigara izmariti attıkları gerekçesiyle para cezası uygulanmıştı.

ÜZÜLEREK PAYLAŞIYORUM

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, Bolu olarak, Türkiyenin en temiz şehri olmakta kararlı olduklarını belirterek, “Üzülerek paylaşıyorum, başta CHP ve AKP İl Başkanları dahil son 1,5 ayda sokağa, kaldırıma, yeşil alanlara izmarit ve çöp atan 781 vatandaşımıza Kabahatler Kanununa göre cezai işlem uygulanmıştır. Hassasiyet göstermeyen kim olursa olsun biz kararlıyız, bilesiniz. Lütfen yapmayın” dedi.

Son gelişmelerden ilk siz haberdar olmak için bizi takip edin.
  • Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan (Fotoğrafta) tarafından Bolu Belediye Başkan Yardımcısı Süleyman Can ve Özel Kalem Müdürü Ergin Yönet'e çevreye sigara izmaritleri gerekçesiyle cezai işlem uyguladı. Fotoğraf: Bolu,(DHA)

  • Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan (Fotoğrafta, solda) tarafından Bolu Belediye Başkan Yardımcısı Süleyman Can ve Özel Kalem Müdürü Ergin Yönet'e (Fotoğrafta, sağda) çevreye sigara izmaritleri gerekçesiyle cezai işlem uyguladı. Fotoğraf: Bolu,(DHA)

  • Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan tarafından Bolu Belediye Başkan Yardımcısı Süleyman Can (Fotoğrafta) ve Özel Kalem Müdürü Ergin Yönet'e çevreye sigara izmaritleri gerekçesiyle cezai işlem uyguladı. Fotoğraf: Bolu,(DHA)

  • Bolu'da daha önce AK Parti Bolu İl Başkanı Suat Güner ve CHP Bolu İl Başkanı Tahsin Mert Karagöz'e(Fotoğrafta) de yere sigara izmariti attıkları gerekçesiyle para cezası kesilmişti. Fotoğraf: Bolu,(DHA)

  • Bolu'da daha önce AK Parti Bolu İl Başkanı Suat Güner (Fotoğrafta) ve CHP Bolu İl Başkanı Tahsin Mert Karagöz'e de yere sigara izmariti attıkları gerekçesiyle para cezası kesilmişti. Fotoğraf: Bolu,(DHA)

Demirören Haber Ajansı

Continue Reading
Advertisement
Yorum yapmak için tıkla