Connect with us

İŞ DÜNYASI

Bodrum Loft, ‘Deniz Kenarındaki Göz Alıcı Yeni Oteller’ listesine Türkiye’den giren tek otel oldu

Yayınlanma tarihi:

The Times Luxx’ün ‘Deniz Kenarındaki Göz Alıcı Yeni Oteller’ listesinde Bali’den Nirjhara, Yunanistan’dan Cali Mykonos ve The Wild, Brezilya’dan Bom Jardim ve Türkiye’den de sadece Bodrum Loft yer aldı. Gazetede, otel hakkında “Begonvil ve yaseminle bezenmiş bahçeleri, yöresel zeytin, sandal ağacı, defne ve narenciye ormanları ile ortak alanlarda dolaşırken hava mis gibi kokuyor” ifadelerine yer verildi.

Bodrum’da Demirbükü Koyu’nda yer alan Bodrum Loft, İngiltere’nin önde gelen gazetelerinden The Times’ın lüks magazin eki Luxx’da hazırlanan ‘Deniz Kenarındaki Göz Alıcı Yeni Oteller’ listesinde yer aldı.

“Kış başlamadan önce biraz güneşlenmek isteyenler için deniz kenarında beş yeni otel var” ifadeleriyle başlayan gazetenin haberinde Bodrum Loft hakkında şöyle denildi:

“Begonvil ve yaseminle bezenmiş bahçeleri, yöresel zeytin, sandal ağacı, defne ve narenciye ormanları ile ortak alanlarda dolaşırken hava mis gibi kokuyor.

“Her birinin içi modern dekore edilmiş villalar, muhteşem bir körfezin ağaçlık eğiminin üzerinde taş duvarların üzerinden çıkıntı yapan ahşap güverteleri ile otantik bir Türk yapısı olarak göze çarpıyor.

“Koyun üzerindeki tesiste bir sonsuzluk havuzunun yanı sıra, iki bar, bir açık hava spor salonu ve SPA, gösterişli bir Fransız pastanesi ve Nobu’nun hareketli bir çıkışı var. Daha aşağıda, Ege’nin ve uzak adaların sakin maviliğine bakan bir gün batımı için mükemmel bir yer sunan İtalyan restoranı Paper Moon yer alıyor.”

Tabanlıoğlu Mimarlık tarafından projelendirilen, Akfen Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı’nın (GYO) bir yatırımı olarak Akfen Turizm tarafından işletilen Bodrum Loft, kısa ve sezonluk kiralama seçenekleri ile sunuluyor.

Bizi takip edin:

Google Play'den alın Google News Twitter
Continue Reading
Advertisement
Yorum yapmak için tıkla