Connect with us

DÜNYA

Aşı olmayı reddedince dünyaca ünlü Rock grubundan atıldı!

Dünyaca ünlü Offspring rock grubunun davulcusu Pete Parada aşı olmayı reddedince gruptan çıkartıldı. Aşı tartışmaları dünyanın her yerinde kendine yer bulurken, ünlülerin de bu tartışmada taraf olmaları, kendi hayran gruplarında da tartışma yarattı.

Dünyaca ünlü punk rock grubu Offsprİng, önümüzdeki hafta başlayacak turne öncesi davulcusu Pete Parada ile yollarını ayırdı.

2007’DEN BERİ ÇALIŞIYORDU

2007 yılından bu yana grupta davul çalan Pete Parada yaptığı açıklama ile ayrılığı doğruladı.

Sosyal medya hesabından “Virüse bir yıldan fazla bir süre önce yakalandım, benim için hafifti – bu yüzden tekrar üstesinden geleceğimden eminim, ancak aşılama sonrası çocukluğuma dayanan ve hayatım boyunca giderek daha kötü olacak şekilde gelişen bir Guillain-Barre sendromundan daha sağ çıkacağımdan emin değilim” dedi.

HOLLAND’DAN AŞI ÖVGÜSÜ

Offspring’in solisti Dexter Holland grup çalışmaları nedeniyle uzun yıllar ara verdiği eğitimine koronavirüs sürecinde devam etmişti.

HIV virüsünün MRNA dizilimi üzerine tez hazırlayan ve doktorası bulunan moleküler biyolog Holland geçen yıl BionTech’in geliştirdiği MRNA aşısı için “Gerçekten heyecan verici” yorumunda bulunmuştu.

Geçtiğimiz günlerde de Rock müziğinin efsanesi Eric Clapton, aşı pasaportunun zorunlu tutulacağı konser mekânlarında konser vermeyeceğini açıklamıştı.

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Copyright © 2021 Tüm Hakkı Saklıdır