Connect with us

İŞ DÜNYASI

Bitget, Gracy Chen’i CEO olarak atadı

Yayınlanma tarihi:

Gracy Chen, konuyla ilgili “Bitgette CEO rolünü almaktan büyük onur duyuyorum. Geçtiğimiz altı yıl boyunca, inşa ettiğimiz sağlam temel ve yanımdaki inanılmaz ekiple Bitget lider bir kripto platformuna dönüştü. Ürün tekliflerinde sürekli yenilikler yaparak ve 25 milyon kullanıcımız için değer yaratarak Bitget, ilk 5 vadeli işlem platformu ve ilk 10 spot işlem platformu arasına girdi. Dijital finansın geleceğini güçlendiren, inovasyonun öncüsü olan bu sektörü şekillendirmenin bir parçası olmaya devam etmek heyecan verici. Böylesine dinamik bir gruba liderlik etmek benim için bir ayrıcalık ve küresel genişlememizi yeni zirvelere taşımak için sabırsızlanıyorum” dedi.

BLOCKCHAIN4YOUTH PROJESİNE ÖNCÜLÜK ETTİ

Bitgette iki Kurumsal Sosyal Sorumluluk girişimine liderlik eden Chen, daha çeşitli ve kapsayıcı bir kripto endüstrisini savunuyor. Bu doğrultuda , genç nesle kripto ve blok zincirini benimsemeleri için ilham vererek Web3ün benimsenmesini sağlamayı amaçlayan #Blockchain4Youth kampanyasının Mayıs 2023te başlatılmasına öncülük etti. 50den fazla eğitim kurumuyla ortaklık kurdu ve sadece bir yıl içinde 6 binden fazla genç yeteneğe katkı sağladı. Chenin en önemli amaçlarından biri de Bitgetin #Blockchain4Her girişiminin önemli bir öncüsü olarak, sürdürülebilir bir gelecek için vizyonu, kapsayıcılığı ve cinsiyet çeşitliliğini blok zinciri endüstrisine entegre etmek ve kadınların bu dönüştürücü sektörde eşit fırsatlara ve temsiliyete sahip olmasını sağlamak.

Gracy Chen, Bitgetteki sorumluluklarının ötesinde, proaktif olarak kripto para alanına katkıda bulunmak için fırsatları değerlendirmenin önemine inanıyor. Bu amaçla Chen, bugüne kadar. Forbes ve Cointelegraph gibi önemli yayınlarda köşe yazarı olarak, blok zincirini kamuoyuna tanıtmak için 50den fazla makale yayınladı. Kendisi aynı zamanda Hollywood yapımcıları tarafından ortaklaşa yaratılan ilk reality kripto TV programı Killer Whalesın jüri üyesi. Program, gelecek vaat eden Web 3 projelerini keşfetmeyi ve onları gerçek hayatta etki yaratmaları için güçlendirmeyi amaçlıyor.

Gracy Chen, Singapur Ulusal Üniversitesinden (NUS) lisans ve Massachusetts Institute of Technologyden (MIT) MBA derecesine sahiptir.

Son gelişmelerden ilk siz haberdar olmak için bizi takip edin.
Continue Reading
Advertisement
Yorum yapmak için tıkla