Connect with us

TÜM HABERLER

Birol Yıldırım’ın karakolda ölümü ile ilgili soruşturma başlatıldı

İstanbul Büyükçekmece Cumhuriyet Başsavcılığı, Esenyurt’ta polis karakolunda darp sonucunda hayatını kaybettiği iddia edilen Birol Yıldırım hakkında soruşturma başlattı. Öte yandan karakolda hayatını kaybeden Birol Yıldırım’ın son görüntüleri ortaya çıktı.

İstanbul Esenyurt’ta korkunç bir olay yaşandı. Gözaltına alınan personeline bakmak için polis karakoluna giden ve darp edildiği iddiasıyla hayatını kaybettiği iddia edilen bir sitenin güvenlik amiri 40 yaşındaki Birol Yıldırım, hakkında Büyükçekmece Cumhuriyet Başsavcılığı açıklama yaptı.

BİROL YILDIRIM’IN ÖLÜMÜ İLE İLGİLİ SORUŞTURMA BAŞLATILDI

Büyükçekmece Cumhuriyet Başsavcılığı olayla ilgili olarak şu ifadeleri kullandı, “Esenyurt ilçesi Merkez Polis Karakolunda 06.06.2021 tarihinde hayatını kaybeden B.Y.’nin ölümü ile ilgili olarak Başsavcılığımızca derhal soruşturma başlatılmıştır.

“ADLİ TIP KURUMUNDAKİ DETAYLI İNCELEME DEVAM EDİYOR”

Cumhuriyet Savcılığımız aynı gün Polis Merkezindeki güvenlik kamerası kayıtlarını temin ederek sesli ve görüntülü materyallerle olay yeri incelemesini yapmıştır. Ölen şahısla ilgili adli muayene yapılmış olup ölüm sebebi ve zamanının tespiti için Adli Tıp Kurumuna sevk edilmiştir. Olayla ilgili olarak Polis Merkezinde görevli tüm polisler, bekçiler ve sivil vatandaşlar olmak üzere olay mahallinde bulunan tüm kişilerin ifadelerine başvurulmuştur. Güvenlik kamera kayıtlarıyla ilgili teknik analiz ve Adli Tıp Kurumundaki detaylı inceleme devam etmekte olup soruşturma tüm yönleriyle araştırılmak suretiyle titizlikle sürdürülmektedir.” Öte yandan, Karakolda hayatını kaybeden şahıs son görüntüleri ortaya çıktı.

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply