Connect with us

KÜLTÜR

Bilfen Yayın Grubu, 39. Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı’na katıldı

Bilfen Yayın Grubu; Bilfen Yayıncılık, Netbil Yayıncılık, ÇOKİ ve OnBurda Yayıncılık markaları ile 39. Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı’ndaki yerini aldı. 03-11 Aralık tarihleri arasında yurt içi ve yurt dışından pek çok değerli yazarı da kitapseverler ile buluşturan fuar kapsamında Bilfen Yayın Grubu, 498 yeni yayının tanıtımını yaptı.

Fuara katılanlar; 6. salonda yer alan 631 ve 632 numaralı stantlarda Bilfen Yayıncılık, 638 ve 639 stantta ÇOKİ, Netbil ve OnBurda Yayıncılığa ait, içerikleri güncellenmiş ve zenginleştirilmiş okul öncesi, ilkokul, ortaokul ve lise yayınları ile yine yayın grubuna ait yeni yayınlar ve yeni dijital platformlar hakkında detaylı bilgi aldı.

Bilfen Yayın Grubu markalarından Bilfen Yayıncılık 39. Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı’na Pro&Bil, Pro&Test, Konu Anlatımlı Kitaplar, Tam Ölçme ve Tüm Dersler Soru Bankaları gibi ürünleri ile katıldı. Bilfen Yayın Grubu fuar kapsamında, yeni yayınlarından ortaokul Akademik Performansım Defterleri, Biltest Soru Bankaları, ilkokul Paragraf ve Problemler Soru Bankaları ve ilkokul branşlarından soru bankaları ürünlerini de tanıtma fırsatı yakaladı. Katılımcıların aynı zamanda dijital platformların kullanımı hakkında da bilgi aldıkları fuarda Yayın Grubu bünyesinde hizmet veren Netbil Yayıncılık ise ilkokul Öğrenme Performansım Defterleri, Ortaokul Periyot Soru Bankaları, Etkinlikli Periyot Soru Bankası, Paragraf Soru Bankası ve Deneme Setlerinin yanı sıra ilkokul Tüm Dersler Soru Bankaları ile fuar boyunca öğrenci ve öğretmenler ile buluştu.

Biltest Soru Bankalarını öğrencilerle yeniden buluşturan grup, LGS hazırlık sınıfı olan 7 ve 8. sınıfların bütün dersleri için hazırlanan Biltest sorularının tamamını video çözümlü olarak sunuyor. Çözülemeyen soruların yanıt anahtarlarına ve çözümlerine BİLVU uygulamasından ulaşılabiliyor.

ONBURDA YAYINCILIK TÜYAP KİTAP FUARI’NDA

OnBurda Yayıncılığı bünyesine katan Bilfen Yayın Grubu; yeni nesil eğitim setleri, ilkokul, ortaokul setleri ve her kademe için “hikâye serileri” ile yayıncılık alanında tüm kitaplarını ziyaretçilerin beğenisine sunuyor.

“ÇOKİ YAYINCILIK” KİTAPSEVERLERLE YENİDEN BULUŞUYOR

“Çocuk” ve “kitap” sözcüklerinin ilk hecesinden alan “ÇOKİ Yayıncılık” 39. Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı’nda (TÜYAP) kitapseverlerle buluştu. Çağdaş, yenilikçi, özgün, farklı, öncü ve görsel okuma yetisi yüksek çocuk ve genç okurlar yetiştirmek üzere yola çıkan ÇOKİ Yayıncılık, fuarda okurlarına ulaşacak.