Connect with us

EKONOMİ

Başkan Özüpak’tan kritik açıklama!

Emeklilikte Yaşa Takılanlar Federasyonu Yönetim Kurulu, AK Parti ve MHP heyeti ile kritik bir görüşme yaptı. Görüşmeye federasyon başkanı Gönül Boran Özüpak’ın neden katılmadığı merak konusuydu. Gerçeği Özüpak bizzat kendisi açıkladı.

Emeklilikte Yaşa Takılanlar Federasyonu Genel Başkanı Gönül Boran Özüpak; EYT gündemine yönelik önemli açıklamalarda bulundu.

Özüpak aylardır beklenen kritik AK Parti ve MHP heyeti görüşmesine neden katılmadığına da açıklık getirdi.

Özüpak’ın konuyla ilgili açıklamaları şöyle:

“Birçok arkadaşımız sosyal medyadan dedi ki: O karede, özellikle AK Parti ve MHP ile yapılan görüşmede Gönül Boran Özüpak niye yok? Niçin federasyon başkanı olarak, bu mücadelenin başında o görüşmede yer almadı?

Çok yorumlar okudum, çok telefonlar aldım. Değerli arkadaşlarım; Gönül Boran Özüpak, 9 yıldır bu mücadelenin içerisinde.

2015 yılından bu yana da bir STK’laşma yoluyla adımız, kimliğimiz olsun; yasal yollarla her şeyimizi yürütelim dediğimiz bir süreçte Gönül Boran Özüpak, muhalif bir kimlikle maalesef ki lanse edilen bir ortamda Sayın Akbaşoğlu’nun toplantısına kabul görmeyen birisi olarak lanse edildi.

Yine Milliyetçi Harekat Partisi’nin görüşmesinde ‘Gönül Boran Özüpak’la görüşmek istemiyoruz’ cümleleri, bakın bunlar kapalı kapılar ardında iletilen konular. Ben bunu sizinle paylaşmak istiyorum. Arka mutfak kısmında nelerle mücadele ettiğimizi bilmenizi istiyorum”