Connect with us

TÜM HABERLER

Bana cinler geldi diyerek kızını camdan atarak öldürdü

Tekirdağ’da korkunç bir olay yaşandı. Tekirdağ’da yaşayan bir anne 2 yaşındaki kızını evin penceresinden atarak öldürdü. Anne, polise verdiği ifadede, “Bana cinler geldi ve kızımı aşağı atmamı söyledi” şeklinde konuştu.

Tekirdağ’ın Çorlu ilçesinde korkunç bir olay yaşandı. Anne Ümmühan Dumanlıoğlu, şiddetli geçimsizlik yaşadığı eşi Ahmet Dumanlıoğlu’nu 1.5 yıl önce terk etti ve kızını da yanına alarak annesinin evine taşındı.

2 YAŞINDAKİ KIZINI PENCEREDEN ATTI

Psikolojik sorunları olduğu belirtilen ve boşanma aşamasında olduğu anlaşılan Ümmühan Dumanlıoğlu, 9 Haziran’da iki yaşındaki kızı Ayşegül’ü 2. kattaki dairelerinin penceresinden attı. Küçük kız ağır yaralanırken, Dumanlıoğlu da sokakta yerde yatan kızının yanına gitti. Olayı görenlerin ihbarı üzerine bölgeye sağlık ekipleri sevk edildi.

KÜÇÜK KIZ KURTULAMADI

Sağlık görevlilerinin ilk müdahalesini yaptığı kız çocuğu Çorlu Devlet Hastanesi’ne, buradan da Edirne’deki Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’ne götürüldü. Tedaviye alınan küçük kız, doktorların tüm çabalarına rağmen 12 Haziran’da hayatını kaybetti.

“BANA CİNLER GELDİ VE KIZIMI AŞAĞI ATMAMI SÖYLEDİ”

Polisin gözaltına aldığı Ümmühan Dumanlıoğlu, emniyetteki işlemlerinin ardından sevk edildiği adliyede çıkarıldığı mahkemece ‘kasten öldürmek’ suçundan tutuklandı. Ümmühan Dumanlıoğlu’nun ifadesinde, “Kızımla birlikte annemin evinde yaşıyoruz. Annem mutfağa girdiğinde ben oturma odasına kızımla geçtim. Bana cinler geldi ve kızımı aşağı atmamı söyledi. Atmazsam kızımın cehenneme gideceğine söylediler. Ben de kızımı alıp, cama geldim; kızımı camdan aşağı attım. Cinler söyledi. Ben sonra hemen aşağı koştum, kızımı alıp anneme getirdim. Hastaneye götürüldü” dediği öğrenildi.

“1.5 YILDIR AYRI EVDE YAŞIYORUZ”

Kızını toprağa veren Ahmet Dumanlıoğlu ise boşanma aşamasında olduğu Ümmühan D.’den şikayetçi oldu. Ahmet D., ifadesinde, “1.5 yıldır ayrı evde yaşıyoruz. Psikolojik rahatsızlığı vardı. Kızımın ölümüne neden olan eşimden davacı ve şikayetçiyim” dedi.

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply