Connect with us

Emeklilik

B SINIFI EHLİYET SAHİPLERİ DİKKAT! Kamuya Personel Alınacak!

B SINIFI EHLİYET SAHİPLERİ DİKKAT! Kamuya Personel Alınacak!

Yayınlanma tarihi:

TCKN Sonu 0-2-4-6-8 Olanların Hesabına 16.000 TL Ödeme Yattı! Paranızı ATM'den Çekebilirsiniz

Beylikdüzü Belediyesi, kadrolu ve sözleşmeli olarak toplam 20 yeni personel alımı yapacak. Bu alımlar arasında geçici ve sürekli pozisyonlar da yer alıyor. İş ilanı, özellikle ehliyet sahibi olan ve iş arayanlar için büyük bir fırsat sunuyor.

Belediye, 10 geçici ve 10 sürekli çalışacak personel alımı yapacak. Geçici pozisyonlar için beden işçisi, sürekli pozisyonlar için ise ağır vasıta şoförü alınacak. Başvurular 30 Mart 2024 tarihinden itibaren kabul edilmeye başlanacak ve 30 Nisan 2024’e kadar devam edecek.

İş Arayanlardan Aranan Özellikler Neler?

Ağır Vasıta Şoförü pozisyonu için başvuracak adayların E veya D sınıfı sürücü belgesine sahip olmaları, 50 yaş sınırını aşmamış olmaları, SRC ve Psikoteknik belgelerini ibraz edebilmeleri ve en az on yıllık mesleki deneyime sahip olmaları gerekiyor. Beden İşçisi pozisyonu için ise adayların en az ilkokul düzeyinde eğitim almış olmaları, 45 yaşını doldurmamış olmaları, sağlıkla ilgili herhangi bir sorunlarının bulunmaması, emekli olmamaları veya emeklilik şartlarını henüz yerine getirmemiş olmaları ve Beylikdüzü İlçesi’nde ikamet ediyor olmaları bekleniyor.

Nasıl Başvuru Yapılacak?

Başvuruda bulunmak isteyen adaylar, iş başvuru koşullarını sağladıklarında, başvuru rehberinde belirtilen elektronik posta adresine özgeçmişlerini ileterek başvuru sürecini tamamlayabilirler. Beylikdüzü Belediyesi, iş arayanlara kapılarını açıyor ve ehliyet sahibi olanlara özel iş fırsatları sunuyor.

Son gelişmelerden ilk siz haberdar olmak için bizi takip edin.
Continue Reading
Advertisement
Yorum yapmak için tıkla