Connect with us

TÜM HABERLER

Arkasından takip etti! Ayşegül şuan yoğun bakımda

Kocaeli Gebze’de yaşanan vahim olayda 17 yaşındaki Ayşegül Aydın’a arkadan yaklaşarak taciz etmeye çalışan yabancı uyruklu şahıs genç kızı ağır yaraladı.

Kocaeli Gebze’de yaşanan vahim olayda 17 yaşındaki Ayşegül Aydın’a arkadan yaklaşarak taciz etmeye çalışan yabancı uyruklu şahıs genç kızı ağır yaraladı.

Yoğun bakımda ağır yaralı olarak tedavi görmeye devam eden Ayşegül için bir yürüyüş düzenlendi.

BABASI GÖZYAŞLARI İÇİNDE KALDI

Ayşegül’ün babası konuşma yaparken gözyaşlarını tutamadı. 300 kişilik bir grubun yaptığı yürüyüş esnasında konuşanlardan biri de olayın yaşandığı Pelitli Mahallesi muhtarı oldu. Muhtar Zafer Ceyhanlı, “Tek temennimiz, tek duamız kızımızın bir an önce sağlığına kavuşup, aramıza dönmesidir. Şu anda hepimiz Ayşegül’e dua ediyoruz. Daha kaç tane Ayşegül yanacak. Lütfen sesimize kulak olun, bu halkın sesine kulak olun. Anneler, babalar yanmasın, çocuklarımız katledilmesin. 5 gündür çok üzüntülüyüm, çok yoğun bir çalışma içerisindeyiz. Ben buradan bölgemizdeki kolluk kuvvetlerine, olağanüstü mücadelelerinden dolayı çok teşekkür ediyorum. Gerçekten iğne deliğiyle toprak kazırcasına, adım adım bu caniyi yakaladılar. Ben Pelitli halkı adına onlara şükranlarımı, minnetlerimi sunuyorum, Allah hepsinden razı olsun. İyi ki varlar” diye duygularını ifade etti.

‘’KIZIM ZULME UĞRADI’’

Genç Ayşegül’ün babası Metin Aydın, “Allah kimsenin başına vermesin. Güpegündüz benim kızım evine giderken hiç tanımadığı bilmediği bir insan tarafından zulme uğradı. Şu anda yaşam mücadelesi veriyor. Bu olaylar oluyor, geçiyor. Daha önceden de başkalarının başına gelmişti. Bunun her türlü milletten, her türlü ırktan kötü insan var. Zaten biz bu tehlikeyi biliyorduk, biz çocuğumuzu orada yalnız bırakmıyorduk. Ben bu köye geleli 2 yıl oldu 2 yıldır o yollardan ben, annesi, abisi götürüyordu. Ama bir sefer unuttuk, onun cezası bize çok ağır oldu. Cezasını bize çok ağır verdiler” açıklamasını yaptı.

Continue Reading
Advertisement
Click to comment