Connect with us

İŞ DÜNYASI

Aras Kargo, ‘En İyi E-Ticaret Deneyimi Yaşatan Kargo Şirketi’ ödülünü aldı

Yayınlanma tarihi:

ECHO Awards ödülleri, Wyndham Grand Levent’te düzenlenen törenle sahiplerini buldu. Aras Kargo, bu yıl 6’ncısı gerçekleştirilen ve ‘E-Ticaretin En İyileri’nin belirlendiği ECHO Awardsta, Marketing Türkiye ve Akademetre Research and Strategic Planning iş birliğiyle, kargo kategorisinde ödüle layık görüldü. Şirket, 12 ilde bin 200 kişiyle yapılan araştırma sonucunda, müşterilere en iyi e-ticaret deneyimini sunan markalara verilen ECHO Awardsta kargo kategorisinde birincilik ödülünün sahibi oldu.

ÖZACAR: E-TİCARETİN EN ÖNEMLİ BİLEŞENLERİNDEN BİRİ ESNEKLİK VE KİŞİSELLEŞTİRME

Aras Kargo İnsan Kaynakları Genel Müdür Yardımcısı Selda Özacar, ödülle ilgili şunları söyledi:

“Aras Kargo olarak, ilk günden itibaren müşterilerimizin beklenti ve memnuniyetine öncelik vererek, hizmetlerimizin yelpazesini bu doğrultuda geliştiriyoruz. Bugün e-ticaret ekosisteminde, teslimat ve iade noktasında kargo sektörü önemli bir rol üstleniyor. Biz de son yıllarda değişen tüketici beklentilerini karşılamak için hizmetlerimizi ileri taşımak üzere önemli yapısal ve teknolojik yatırımlar gerçekleştirdik. Büyük verinin yapay zekâ ile işlenmesine ve bu sayede kişiselleştirilmiş hizmetler vermeye odaklandık. Ülkemizin dört bir yanına ulaşmakla kalmayarak yurt dışına açılıp teknoloji ihraç eden çok dinamik bir yapı inşa ettik.Bugün e-ticaretin en önemli bileşenlerinden biri teslimat sürecinde esneklik ve kişiselleştirme. Biz de bu doğrultuda, kargo teslimatlarını zaman ve mekândan bağımsız esnek bir modele taşımak için yeni ürünlere yatırımlar yapmaya devam ediyoruz. Bugün Aras Rotalama Platformu ile müşterilerimiz, kargolarını canlı olarak takip ederek kargonun teslimin zamanını takip edip değiştirebiliyor. Bu sayede kargosunu Aras Burası esnaf ve dolap noktalarımıza, komşusuna ya da istediği şubemize yönlendirebiliyor.”

“HIZLI VE PRATİK ÇÖZÜMLER GELİŞTİRMEYİ SÜRDÜRECEĞİZ”

Esneklik ve kişiselleştirilmiş deneyimin, e-ticaret iş ortaklarının sunduğu değeri artırarak, müşteri memnuniyetinde ilerleme sağladığını vurgulayan Özacar, “Aras Kargo olarak, teknoloji yatırımlarını genişletirken hızlı ve pratik çözümler geliştirmeyi sürdüreceğiz. E-ticaret ekosisteminin güvenilir ve etkili bir iş ortağı olarak konumlandığımız ve bu yıl beşinci kez aldığımız ödül için mutluyuz. Bu başarımızda büyük emekleri olan çalışma arkadaşlarıma ve e-ticaret tarafındaki iş ortaklarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

Son gelişmelerden ilk siz haberdar olmak için bizi takip edin.
Continue Reading
Advertisement
Yorum yapmak için tıkla