Sosyal medyada bizi takip edin

BANKALAR

ARACI OLANLARA 350 TL ÜCRET İADESİ YAPILACAK!

ARACI OLANLARA 350 TL ÜCRET İADESİ YAPILACAK!

Yayınlanma tarihi:

Güncelleme:

Garanti BBVA, araç sahiplerine özel yeni bir kampanya ile dikkat çekiyor. Model ve yaş fark etmeksizin, araç sahiplerine lastik, bakım ve yedek parça harcamalarında 300 TL’lik bonus fırsatı sunuluyor. Bu kampanya, otomotiv masraflarını hafifletmek isteyenler için büyük bir fırsat.

300 TL Bonus Fırsatı!

Garanti BBVA, Bonus üye iş yerlerinden yapılacak 3.000 TL ve üzeri alışverişlerde 300 TL bonus kazanma şansı sunuyor. Kampanya, 30 Nisan 2024 tarihine kadar geçerli olup, araç sahiplerine ekonomik bir nefes aldırmayı hedefliyor. Her müşteri kampanyadan en fazla 300 TL bonus kazanabilecek.

Kampanyaya Katılım ve Detaylar

  • Katılım Şartları: Kampanya, Garanti Bonus, Money Bonus, Paracard Bonus, Bonus Business, Easy, Flexi, Bonus Flexi, Bonus Genç ve Troy Logolu Garanti BBVA kredi kartları ile bu kartların ek kartları için geçerlidir.
  • Harcamalar: Aynı gün içinde aynı iş yerinden yapılan harcamaların yalnızca ilki kampanyaya dahil edilecektir.
  • Bonus Kullanımı: Kazanılan bonuslar 3 Mayıs ile 3 Haziran 2024 tarihleri arasında kullanılabilecek, kullanılmayan bonuslar ise 4 Haziran 2024’te geri alınacaktır.

Kampanyaya Nasıl Katılınır?

Kampanyaya katılmak oldukça kolay:

  1. İlk harcamadan önce BonusFlaş uygulamasından “Hemen Katıl” butonuna tıklayın.
  2. Alternatif olarak, ‘OTOMOTIV’ yazıp 3340’a SMS gönderin.

Garanti BBVA’nın sunduğu bu kampanya, araç sahiplerine lastik, bakım ve yedek parça harcamalarında önemli bir indirim sunarak, bütçelerini rahatlatmayı amaçlıyor. Bu fırsatı kaçırmamak için 30 Nisan 2024 tarihine kadar başvurunuzu yapmayı unutmayın!

Son gelişmelerden ilk siz haberdar olmak için bizi takip edin.
Continue Reading
Reklam
Yorum yapmak için tıkla

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir